Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:24:11
EUR 34.7748 16:24:11
USD 32.4684 16:24:11
ALTIN ONS $2337.9850 16:24:11

Grafiği gönderen: Mawerick77

Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Az cok demeyin herkes yapabildigi kadar yardim etsin

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Ahbap bir projedir . Belirli birileri tarafından fonlandigini düşünüyorum . 1 2 seneye ulkeyi yonetmeye adaylığını koyabilirler ..

AHMET_KAYA için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Haluk levent in kendi resmi hesabındaki gerçek olan diger paylaşılanlara itibar etmeyiniz yardım tırlarını bile başka tırlara aktaranlar var biz millet olarak ne ara böyle olduk aklım almıyor ama yinede iyi insanlar daha çok birlik olalım beraber olalım deprem bölgesi çok zorda yardımlarımızı esirgemeyelim arkadaşlar..

karakaya4812 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

Sen bilmeden maydanoz olma, hesap sahte deil

-3BeğenmedimŞikayet

karakaya4812 ()

Ahbap kripto hesabı sahteymiş
Haluk Levent açıklama yapmış biraz önce Teyit. org dan bilginiz olsun

-2BeğenmedimŞikayet

AHMET_KAYA ()

Ne yaptigin beni ilgilendirmez. Ahbap derneğinin kripto bağışı diye hesabi yok. Bilip bilmeden yazarsan cevabını böyle alırsın.

Sade_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

Evde rahat rahat oturup yemek yiyebiliyonmu sen , şahsen boğazımdan gecmiyo benim, yardıma gitmek için can atıyorum. nasil sinirlendiriyon bak insanı. hangi mantık, akıl zeka var sende.

0BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

E. l. i. kamu kuruluşundan gönullü diye ismimizi yazdırdık dün, bugün 70 arkadaşı uğurladık, hepsi yıllarca çalıştığımız iş arkadasimız. yarın bı gün bizde gidecez yardıma. ne biçim mantık , düşüncen var. diyecek kelime yok sana. hic icat edilmemiş kelimelerle cevap vermek isterdim ama...

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Bizim siteden görevli olarak giden emniyet gorevlisiyle gonderdik kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Toprağım hesabı değistinmi

0BeğenmedimŞikayet

Kuzucu ()

Tabikide iyi niyetle. Ailecek gece yaşadığımız korkudan sonra dünyaya bakış açım değişti. şehadet getirmekten başka hiçbirşey yapamadık. Sevabını Allah bilir tabikide ama o göçükteki insanlar sağlam şekilde çıksın, varsın sevabıda olmasın Allah kalbimizi biliyor. sizinde niyetiniz güzel farkındayım. Mevlam yardımcımız olsun. kalın sağlıcakla

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

Soma dan giden yardım ekipleriyle de birebir nakdi yardım gönderilebilir. Devletin açtığı hesaplar harici, acil ihtiyaclar için

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Gören göz klavuz istemez kardeşim imkanlarımizla ediyoruz edemeyen dualarıyla eder.

Kuzucu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Bakış açınız güzel ve onemli olan da niyet ama hadis var iyilik gizli olursa 10 kat yüz kat sevabı vardır diye. Hakan bey in de maverick. in de sizin de iyi niyetli hareket ettiğinizi düşünüyorum. Allah herkesin yardımlarını kabul etsin inşallah. Allah enkaz Altın da üstünde yardim bekleyen tüm kardeşlerimize de yardim etsin. Sağlıcakla kalınız.

Kuzucu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kuzucu ()

Aksine sadakayı gizli yapmıycaksın. herkes görsün örnek alsın. iyilik gizli yapılmasın görüpte yapamayanlar kendinden utansın. Allah kabul etsin @Mawerick77

Hakansahin06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Elhamdülillah ..

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Allah kabul etsin .
Küçük büyük demeden elimizden geleni yapmak lazım.
İnsanlara bir nebze yardımı olacak her hareket güzeldir

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakansahin06 ()

Neyse uzatmayalım bu acılı günümüzde Allah kabul etsin bağışlarınızı

1BeğenmedimŞikayet

Hakansahin06 ()

Kardeşim tamam insanlar teşvik etmen güzel ama alalen resim atman bence gösteriş olur ama ben senin kalbini bilmem. Yani arkaslar böyle bir kampanya var herkez gönderirse güzel olur diye diyebirdin bence

0BeğenmedimŞikayet

morşimşekk ()

Allah kabul etsin çığ gibi büyür inşallah bu yardımlar

1BeğenmedimŞikayet

ekoser77 ()

Kim olursa olsun bu bir bilinç oluşturma durumu bazı sadakalar karşı taraf rencide olmasın diye gizli yapılması gerekir o doğrudur ama burda millet yardımlaşması gereği elinden geleni yapması gereken bir durum var böyle günlerde yardımlaşmak insani bir görevdir kişiye münhasır bir olay olmadığı için müdahil oldum amacım kimseyi kırmak değil

-1BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Allah(c. c. ) razı olsun. İnşallah ..

Acemialtinc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Acemialtinc ()

Allah kabul etsin. Kimse kimseyi tanımıyor teşvik manasında güzel yapmışsın. Hep kazanmayı amaçlıyoruz vermeyi unutuyoruz. İnşallah vesile olursun insanlara.

2BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Allah(c. c. ) razı olsun dostum. Sadaka yardim vs neden gizli yapılır ? Yapanın sevabı azalmasın diye , beni kimse tanımıyor gerçek hayatta kimim bilmiyor. Benim amacim farkındalık yaratmak, ben bu kadar verebildim sen daha fazlasını ver demek . Teşvik etmek. Tek yaşıyorm
Evimde kombim kapalı , acmaya elim gitmedi. üşüdüm demeye ar ediyor insan . Ilk defa camiinin yerden ısıtmasi kapalıydı . Kimse sıcağı düşünmüyor şuan. Yazık onlarca yuzlerce kişi soğuk betonun Altın da bari simdi şu ayristirmayi cok bilmişliği bırakalım , ihtiyaci olan insanlar için birşeyler yapalım

ekoser77 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ekoser77 ()

Burda rencide olacak kişi yok toplum yararına gerçekten ihtiyacı olanlara yapılacak bir yardım var o yüzden bence teşvik adına güzel bir paylaşım

1BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Sen beni taniyormusun ?

1BeğenmedimŞikayet

Hakansahin06 ()

Kardeşim sadaka gizli yapılır sol elin sağ elinden haberi olmayacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum