Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 18:12:52
EUR 34.8384 18:12:52
USD 32.3394 18:12:52
ALTIN ONS $2293.3600 18:12:52

Konu: Gümüş ons

24.40-50 yazıyorlar evet oralarda direnç var ama asıl önemli olan bu ara. 24.29-32 arası burayı kırıp üste atarda kalıcılık sağlarsa çıktığım onsu yerine koyar devam ederim yoksa alım için daha altları beklemeye devam ederim. Bu bölgeyi 4-5 haftadır yazıyorum anlık olarak direnç seviyesi gerilere çekildi daha önce 24.4-5 arası idi. Saygılar…

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Yazdığım yerleri geçip kalıcı olduktan sonra zaten farklı bir oluşum içine girecektir takip edip uygun bir yerden girerdim. Olmadı alta sarkma durumu olursa 23.75-76 arası destek görevi görecektir ilk etapta bana göre. 24.30-32 üstünde devam etmesi önemli benim için. Nereden girileceğine aştığı zaman bakacağım. Önümü görmem gerekir önce. Ben biraz farklı yol izliyorum takip olarak. Yazdığım bölge 25 yolculuğu için önemli bir bölge bana göre. Tabi önünde dirençler var mesela 24.7 arası var daha altlarda da var ama 24.7 24.3 sonrası önemli direnç bana göre. Kısacası ben şahsen önümü görmeden sana bir şey diyemem şuradan girerdim diye üst bölge için diyorum tabi. Alt bölgelere gelirse ozaman başka.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Simdi eklemek istesen, sanki 24.500, 24.800, 24.95 gibi olurmu desen nereden girmeyi beklersin. Aksam ben 24.05 lerden bir kesimini cikmistim. Sence ortak olsak ne yapalim derdin.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Birazdan tamahkar olmak en iyisidir tepe beklerken dipe iniyor

2BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlısı ben çıktım iyi kâr var yeter bana. Devam edecek gibi olursa yine girerim. Aslında tepede yapmam gerekirdi çıkışı ama birazdaha alttan yaptık hedefim 24.3 tü benim 24.12 gibi çıktım önemli değil hedefe bağlı kalmak istedim yakın bir yerden çıktım. Herkese bereketli kazançlar dilerim…

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Terside olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın varolasın. :)

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Aynen üstadım bugün öğleden sonra ab ve abd çok önemli veriler var görmek istiyorum 15 olabilir ytd

1BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Emeğinize. sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın. :)

pazartesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın. Sen bekliyorsun sanırım?

1BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Eline, emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum