Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:09:06
EUR 34.8238 14:09:06
USD 32.3379 14:09:06
ALTIN ONS $2301.8900 14:09:06

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Su trendin üzerinde kalabilelim 23.68 usd nin de altina dusmesin yine 24 usd ve üzerine geçeriz. Oralarda yine dikkatli olmakta fayda var. Genel planda zaten 23.44 usd değeri gumus icin uzun süreli güzel bir bariyerdir. 2 yıl önce buralarda yeri saglamlasinca 26 ve üzerine gitti. Ne zaman burayı kırdı çok aşağılar geldi. Gumusun uzun süredir 23.44 bir şekilde atması uzun vade için olumlu. Ancak hala 24.3 ve üzeri bizim için zorlu bir değer. Orada kalmasına bir türlü izin gelmiyor.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Direnç demeyelim de bir önceki satış yediği tepe 24.29 usd . Orada yine iki yöne hazır olmak gerek.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Sağol dostum direnç 24.26 mıydı yanlış hatırlamıyorsam

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Tam hatırlamıyorum. Asya satabilir ucuza tekrar almak için belki. Ancak 4s göstergede tepeye gitmek isterse güzel bir pay var.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Asya geçende satmış mıydı 24 üstü görünce iştahlanıp? Hatırlıyor musun?

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Birazcık çıktım. Ama kalanı bekliyor.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Satış yaptın mı parça 24 üstü nü mü bekliosn

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Dün güzel düşmüştü hocam 23.00 seviyesine 23.05 de almıştım bende. Bugünde dediğiniz gibi 23. lere tekrar düşmüştü. Hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yani bir arada kaldım portföyü arttirsam mi diye de. Zaten çok şükür bazen %40 civari ile 1 aydır al sat güzel kârlar elde ettim. Önümüzde hareketli iki gün daha var. İyi bir satış vereyim yine bulurum alacak güzel bir değer:)

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hocam cesaret bu işin sırrı alım yap gumussuz kalma dedım hep ama al satlarla sen zaten ıyı kar ettın cok sukur yıne de gec kalmıs değilsin uygun yerden fulle aen de :)

2BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Like mühim değil. Ben alımlara 23.4 usd lerden neden devam etmedigime pişman oldum :) Daha önce aldıklarım kârda. Gündüz 23.42 oldugunda 0.757 den bir alım daha yaptım o da kârda. Bir iki saat önce yine 23.4 usd civarında alacaktım neyse dedim. Bakalim 24 usd uzeri gelirde güzel bir kâr alırız umarım. Biraz evvel 0.7677 gordu sanirim. 0.77 ve üzeri parite bekliyorum satış için.

Kasaba_doktoru_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam like hakkım bitmiş yarın İnşallah telafi ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum