Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:08:29
EUR 34.9839 00:08:29
USD 32.2051 00:08:29
ALTIN ONS $2414.8350 00:08:29

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

4s grafik ema200 civarında (23.443 usd) civarında takılıyor bugün. %15 gümüş vardı onu da 23.76 usdden vermedik dün kaldı elimizde :) İki kezdir aynı şey oluyor. 3-5 cent için ful dolar a geçmedik :) Grafiğe bakarsak 4 saatlikte son dönemlerde sma200 değerini çok tırmalamaya başladı. Hatta 4s grafikte 3 Kasımdan beri tüm hareketli ortalamaların üzerinde seyrediyorken 19 Ocaktan beridir ema200 Altın a birkaç kez sarkmalar yaparak iyi giden görüntüyü bozmaya başlamış. Asya satıcılı bıraktı. Aslında piyasada olumlu hava var yani 25 bp den sapma olmayacak yüksek ihtimalle yine de akşam FED'in açıklamalarının belirsizliği piyasaları etkiliyor. Önceden satış yaparak pozisyonlarını FED sonrasında belirleyeceklerdir. Avrupa da satış yapabilir ileriki saatlerde.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Merhaba @Diebright
Dün aldıklarım ve evvel ki keşke dediğim 1 parçayı akşam sattım. Sizin yorumları da bir yandan takip ettim. Eyvah gitti gümüşler demiştim. Öğle saatlerinde alım için uygundu ama sadece bir parça aldım. Gerisini daha düşerse diye sakladım. Az önce 23.62 ekranda görünce yine tüh be geçti aklımdan:))
Gümüşten yakayı kurtarmadan ne keşke ne tüh be olaylarının bitmeyeceğini kesin.
Emeklerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Yok satmadım gelirse 24.2 civarı satışa başlarım ytd

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Satmadın demi bir parça dün

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kartal_1465 ()

Açgözlülük değil de gram eksiltme olmasıdır. gumusun diliyle konuşmak lazım diyorsun zaten 2/3 diyordun olsun iyi dayandın

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Dün akşam ara verdik yine fırsat verdi günüme boşluk vermemek lazım :))

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüş tamahkarı acgozlulüğü sevmez kr oldugunda almak gerekıyor alım fırsatı cogu zaman verır sabırlılara yarısını al sat yapacaktım yanlıs yaptım full alım ıle

Kartal_1465 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Demaaa öyle looo

Alırım ben heryerden yeterki yükseliş sinyali versin

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Sen alma baboş yukarı giderse alırsın :))

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Vallahi öyle bu kaçıncı
23.00 den alip 24 üzerine yolladığım saymadım
Ama Dünkü düşüşu elimden kaçırdım ama sağlık olsun gümüşte fırsat bitmez

0BeğenmedimŞikayet

Kartal_1465 ()

Yılmaz baba fazlamı zorluyoruz o vakit bizde al sata geçelim

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gumus anı ınıs cıkısları olan ve satıp asagıdan almadan cok para kazandırmayan emtıa aksıyon alamayan cesaret edemeyen Altın alsın bekletsın 1 aydır kıpırdamıyor al satcılar kazanır gumuste sevınırsın ıyı cıktı dıye ertesı gun duser:)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

altın ons şuan iyi durumda çıkarsa gümüşte arkasından çıkar
Ama dediğin gibi dünkü çıkış ordan onaymi aldı yoksa tepkimi izleyelim

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

23 desteğinden güç alarak çıkmış 23,70 e bakalım retest edecek mi 23 ü tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Oda biseymi ben dün 70 cent düşen mali alamadım :) yilmaz abe

1BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Gönlüne göre olsun dileklerin

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

N kolay olacakti

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Biliyorum ortak ama sende banka değiştir. Bi olay iyi şuan güzel pâra kazandın jpy den eline sağlık.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Hocam sen 2 aya yakındır al sattan orta vade beklemeye geçtin yapacak bir şey yok. Yatırım stratejin değişti sonuçta. Eminsen 25-26 usdlerin gelip güzel yerden satacağına beklemekte bir seçenek sonuçta. Al sat ile belki gram azalacak dolar azalacaktı. Bilemiyor insan. İnşallah Altın vuruşu yapmak nasip olur da beklemeye değer :)

1BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Yılmaz eta ile inatlasiyon o almamak için sende satmamak için :))) sen vazgeç inattan eski parçalı sistemine dön :)))

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sen 1 gun dolar a gecemedım elımde kaldı dıyorsun benım 1 aydır elımde dolara gecmıyorum ben napayım sen soyle:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum