Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 19:11:37
EUR 34.7947 19:11:37
USD 32.5883 19:11:37
ALTIN ONS $2392.6250 19:11:37

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Grafigin son hali bu. Satışların başladığı 23.69 usd ye ve 24.51 usdden düşen trend çizgisine çok yaklaşıp yine kısmen bir satış geldi. Yani 23.53 usd üzerinde kalabilirse iyi diyebiliriz. En azından bir kâr satışı geldi. Daha yukarılara gitme ihtimali var deriz. 23.43 usdden toplamaya başlanır demiştim. Yani Kuveyt makaslari için 23.43 usd oldugunda alınmaya başlanan ilk kademe biraz önce ancak kâr seviyesine gelmiştir. Alttakiler zaten kâr yazmıştır.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet maalesef. Ben tfx trade plus uygulamalarını sildim. Aylar önce her türlü avantajlı ve kolaylaştırıcı uygulama kur vs yukaridan emirle kaldırılınca anlamı kalmadı. Yatırımcı için zor bir dönemden geçiyoruz maalesef.

Hnmaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Trade plus uygulaması ons anlamında çok iyi ve kolaylıktı.
( - ) ortaya çıkıyordu.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Alim satim hesabı doğru. 23 veya 25 cent idi. Üstünde kâr yazar. Anlatmak istediğim ekranda 23.43 usd varken biz bankadan 23.53 usdden alıyoruz. Yani alis maliyeti. Yoksa 23.43 usd ekranda varken alan biri ekranda yine yaklaşık 23.68 oldugunda kâr görür. En doğrusu ise bence bankadan alis parite sini 1.004 ile çarpıp çıkan sonucu bankaya satış paritesi ile karşılaştırmak. Bankaya satış paritesi çıkan sonuçtan büyükse kâr yazar.

Nehit için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Daha önce makaslar düşükken aynı şekilde hesaplıyordum üstad ancak en sağlamı verdiğin dolar a dikkat etmek farketmeden makas açmış olabilirler diye düşünüyorum. Tekrar teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yani daha basit hesap için. Banka satış kısmında 0.745 gibi aldınız diyelim. Bunu 1.004 ile çarpalim. 0.748 yapar. Banka alis kısmına bakıyorum. 0.748 ve üzeri parite size kâr yazar. Bu daha kolay hesap. Cent hesabı yapmadan kâr var mı bakmak için daha kolay geliyor bana.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Anladım üstad ben bankadan aldığıma göre hesap yapıyorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ancak şu da var. Ekranda 23.43 varken banka size vergi ile makas ile 23.53 usd den satar. Hesabı ona göre yapmak gerekir. Yani 23.33 oldugunda alınırsa 23.43 usd maliyetli olarak alınır.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Dogrudur. 23 veya 25 cent üzeri kâr diye hatırlıyorum gecen yaptığım hesapta. Mevcut makasa göre. Yani 23.43 usd den başlayıp 22.97 usdye kadar kademe alan kisi bugün 23.68 usd oldugunda ilk parçadan kâr almaya başlar.

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Üstad 23.43 alınan 23.67 civarı kâr yazıyor sanırım kuveytte yanılabilirim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum