Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:29:53
EUR 34.7748 02:29:53
USD 32.4684 02:29:53
ALTIN ONS $2337.9850 02:29:53

Konu: Hangi İhtimal Daha Kuvetli

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sonuç itibarıyle grafikte görünen kanalın en tepesini patlatmaya beyaz bölgeye doğru gidiyor.
Şahsi kanaatim şu ana kadar bir geri çekilme olmadı geri çekilmeler ve sarkmalar hatta 2-9 ay vade için bu seviyeler ve üstü bile belki alım fırsatı Ytd.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Tesekkur ederim hocam bereketli olsun buarada simdi anladim ben aciklayinca masallah 18,90dan beri cok guzel yurumussunuz tebrik ederim sizinde hakkinizi vermeli...

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır 18,90 dan beri yaptığım gibi yukarı devam ederse gene aralıklı kademeli fakat makastan dolayı daha aralıklı çıkmayı düşünüyorum bu ihtimal şu an az. Şu an için erken. Manipülasyondan vaz geçeceklerini tahmin etmiyorum.
Ama oldu da direk yukarı gitti gene aynı sistem geri dönüş yakalayana kadar çoğunu elde tutmak şartıyla miktar artırarak çıkışa devam ederim demek istedim.
26,70 net kırılana kadar aşağı yönlü riskler devam eder diye düşünüyorum.
26,70 8585 e denk geliyor.

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Emeğine sağlik abim çok tesekkur ederim, ayricada etiket icinde beni önemsediğin icin cok sagol,78,40ve 86derken ,78,86 partemi demek istedin? kademe olarak

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kuşçu69 alt yorumda 23,420 seviyesinde kademeli alıma başlanabileceğini ve yukarı doğru dörtte birini çıkarak desteklerde ekleyerek devam edilebileceğini yazmıştım.
@altın_çağı_23 yorumunu yeni gördüm kardeşim kuveytle işlem yapıyorum bu makas aralığı ile kademelerin arasını açmak şartıyla ortalama üzerinden veya parça üzerinden işlem yapılabilir.
En som 74757 den girdim başka işlem yapmadım beklemediğim bir geri çekilme olursa eklerim 76,30 76,40 üzerinde de belki bu parçayı çıkabilirim sonraki parçanın çıkış yeri de gelirse 78,40 üzeri ve devam ederse 86 ya kadar gene aralıklı çıkışa devam edebilirim. Artık bu makaslarla günlük işlem zor görünüyor.
@esmasu34 @ibrhmdmr95 @Asiii_

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Bu grafik şimdi çok açıklayıcı oldu karar yerimi belirlemis oldum teşekkürler tekrar

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Emeğine sağlik Reşat abi tesekkur ederim.. bereketli olsun ins.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim madalyonun iki yüzünü de düşünmekte fayda var aralıklı kademeli işlem kaybettirmiyor. Elinizde gümüş çoksa zaten problem yok
Sıfırdan başlayan içinse makası da dikkate alarak buralardan başlayarak aralıklı kademeli girip yukarı dönüşlerde dörtte birini çıkarak desteklere indikçe dolar ilave ederek toplamak mantıklı görünüyor.

Dört saatlikte en son 23,205 ten dönmüş ve 23,655 e kadar yükselmiş.
23,205 seviyesi 2 Aralıktan bu yana kırılmamış.
Aralıkta 24,208 de Ocakta ise 24,485 te tepe yapmış.

23,435 aşağı kırılması halinde geri çekilebilir 23,982 seviyesini yukarı kırması halinde ise yukarı devam edebilir.

0BeğenmedimŞikayet

altın_çağı_23 ()

Reşat hocam hangi banka ile işlem yapıyorsunuz parite makasları da aldı başını gitti işlem yapabiliyor musunuz bu makaslarla

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Teşekkür ederim abi bende alım bekleme yonundeyim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Az da olsa her ihtimal var kardeşim yükselişe geçtiği yerden çektiğimizde ilk destek 22,894 ve buraya iğne atmış. Genel bir düzeltme yapması halinde 0,618 20,228 ben düşüş beklemiyorum yönü hala yukarı olarak görüyorum ama benim dememle olmuyor Ytd.
Ben en son 23,170 te 78054 ten çıktığımın ikinci parçasını geri girdim. Sonrasında da hiç işlem yapmadım. Her ne kadar beklentim yukarı da olsa her zaman ki gibi tedbiri elden bırakmadan olmaz dediklerimizin de olabileceğini düşünerek çoğunu tutup bir kısmıyla kâr alıp ortalama düşürerek devam inşaallah. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

23 Altın a düşme ihtimali varmı hocam Fed kararına kadar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum