Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:46:40
EUR 34.8238 17:46:40
USD 32.3379 17:46:40
ALTIN ONS $2301.8900 17:46:40

Grafiği gönderen: Arkeolog06

⭐⭐Arkeolog06 ()
Gümüş
@gorkemmm

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam mesajim dusmemis herhalde size sormustum tl ile doviz ilemi al sat yapiyorsunus n kolayda birde mobil telefonla oluyormu biraz birikim var dizi takip ediyorum bende nkolayda hrsab actim insallah yapabilirim hocam

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam siz tl ilemi aliyorsunuz birde ful alip ful mu satiyorsunuz sizi takipteyim hep cevab verirsrniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Tarkovski ()

Siz sattınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bereketini gor insallah inan cok sevindim. o banka bizde olsa bakmazdik bizde gozunun yasina nasip artik :))sonradan gulenlerden olalim bizde neyapalim:)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Benim bu seferki kâr güzeldi kardeşim. :) Düşerse yeniden alacağım. Dişlerimi gıcırdatıyorum keyiften şimdi. :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))insallah abim sizler kadar olmasamda bal, a az tereyağ eklerim insallah:))

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Eyvallah güzel kardeşim. Bilmukabele. Ben de seni takibe aldım. Paslaşırız her daim, fikir alışverişi yaparız.

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Onu hiç sorma. Hem makas hem vergi maliyet arttıkça artıyor.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Aynen abim gercekten oyle://ama yinede satislarimi yapip durmayacagim kuvetturkte cok uzdu bizi.. buarada seni takibime aldim can abim iyiki tanidim sagol hersey icin..

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Sadece makas olsa bi de her seferinde vergi de var gerçekten saçmalık

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Küçük yatırımcı olarak hangi biri ile uğraşacağımızı şaşırdık kardeşim. Bakma sen, kötünün iyisi bu da. Yoksa bu makaslarda kabul edilebilir değil.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

İnsallah dur övmeyelim nezaman övulseler basimiza cikariyorlar://hayir hadi sen soyle abi ya 50krus parite vergi , nasil sataydik nasil alaydik üzülüyorum ben artik bikerede almis olduk ordan tuzakladi banka bizi://

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Güzel gerçekten, inşallah bozmaz.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Nasilda güzelmiş:///gör kuveytturk gör iste buda banka...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum