Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0700 23:23:45
EUR 34.7824 23:23:45
USD 32.4844 23:23:45
ALTIN ONS $2315.0300 23:23:45

Konu: btc

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

4 gün önce bu grafiğin aynısını atmıştım o zaman btc beyaz çizginin(düşen trend çizgisinin)altındaydı haftalık kapanıştan önce oraya dokundu şimdi bundan sonraki görevi sarıyı çizgiyide kırmak ama hazirana kadar her şey güzel olacak peki sonrası bekleyip görelim.Her analizin yanılma payı vardır.Amaç bilgi paylaşımı ben kazancıma bakarım YTD.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

hoşgeldiniz hocam. Çok bekletiyorsunuz bizi. sizi de yoruyoruz hakkınızı helal edin. Güncel takibinizde olan coinlerin yorumunu alabilirmiyiz. Özellikle Agix için hocam

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

2 ay önce üst yorumda yazdığım gibi sarı çizgimizin üzerinde şu anda btc asıl önemli olan haftalık kapanış ve önemlisi Haziran sonrası...

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Boş ver hocam biz kazanmaya bakalım

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Olips ()

Dönence nakış la ilginiz varmi

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

0.88-1 usd aralığı ama kırması gereken 0.66 direnci var umarım onu kırarsa asıl fincan kulp formasyonu gerçekleşir ama asıl olan elliot dalgalarında 5. dalganın içinde gibiyiz(elliot dalgalarında uzman değilim zaten Türkiye'de bu konuda işinin ehli kimse yok)uzun vadede 2025 de bu konuştuklarımız hiç bir şey değil olacak. Fakat ben haftalık grafikleri takip ediyorum btc de mart haziran aralığında piyasadan çıkıp aralık ya da 2024 başında girme planım var. Her analizin yanılma payı vardır YTD.

61WOLF61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

kısa orta ve uzun vadeli beklentilerinizi yazarmısınız hocam. Herkesin kendini bağlar kararlar. kimseye bakmayın hocam

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Uzun süre yoktum hocam demek ki yorumlarımızı bekleyenler de varmış...

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Haklısın ama hiç bir işe yaramayıp millete çamur atanlar bazen cam sıkıyor işte ...

jahil06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Dönence üstad uzun süredir girmiyorsun pireye kızıp yorgan yakmasaydın keşke agix için çok sağol yorumlarını bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Selamlar hocam. Nerelerdesiniz. Sizleri ve yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz hocam. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Hocam nerelerdesiniz sizlerden yorum bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Canını sıkma keyfina bak ama güzel kar olunca arada realize et unutma:))

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

.017 den .0.19 küsür kim aldı:)) ben almadım yok:)))

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Aynen kral. Haklısın

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Uyarın için sagol. Aldık attık heybeye. vade sorunu yok cok şükür. Nasibimizde bişi varsa (Rabbim herkese nasip etsin) bişiler yeriz. Yoksada kader der başımıza koyarız:))

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Czde öyle diyordu btc 45binde hodl hodl fiyata bakmayın düşmüş çıkmış oralı olmayın hodl yapın diyordu

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Usta agix den korkma düşmüş çokmış bakma hiç. Al unut zengin olunca bak:)) diyor ustası:))

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Dönence hocam slm. Abi elimde yüklü agix var. Agix simetrik üçgeni aşağı kırdı dediniz. , nereye kadar düşebilir üstadım. Teşekkürler. zaten ada uzun dönemlik elimde

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Çok haklısınız hocam. her grafiğin yanılma payı vardır. siz başkalarını takmayın hocam kaale almayın bence. Verdiğiniz bilgiler içinde çok teşekkür ederim hakkınızı helal edin. en azından ben olsam şurdan alırdım buralara kadar beklerdim diye yazarsanız sevinirim hocam. sonucta herkes kendi kararını kendisi verecek kimse kimseyle kazandığını paylaşmıyor sonucta. sataşanları da muhattap almayın bence hocam. Saygılar

5BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam agıx simetrik üçgeni aşağı doğru kırdı buraya yazmıştım sert düşüş yedi diğerlerine göre ama fincan kulp formasyonuna doğru günlük grafikte gidecek gibi(tabi bunun için 3-4 gün günlük kapanışlara bakmak lazım). Ozaman bu fiyatlarda hayal olur artık yani güzel yükseliş olur. Burda size net rakam aralığıda yazmak isterim ama okuduğunu anlamaktan aciz insanların ithamları ve yalanları maalesef beni çileden çıkarıyor. Her analizin yanılma payı vardır YTD.

-1BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Günaydınlar hocam. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Agix uzun vadeli beklentiniz nedir hocam. eni alım yapmayı düsünüyorum kısa ve uzun vadeli beklentilerinizi yazabilirmisiniz hocam. ayrıca başka coin almayı düsünüyormusunuz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum