Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0962 13:24:41
EUR 37.5287 13:24:41
USD 34.2125 13:24:41
ALTIN ONS $2616.0800 13:24:41

Grafiği gönderen: asimavii

#asuzu

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

Vay olabilir

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Hocam #uluun

asimavii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sselahattin3634 ()

Teşekkürler hocam ben cevabımı aldım.

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Enerji demeyin valla hocam ntgaz ve conse elim gitmiyor belki diyorum döner hergun daha da dibe gidiyor satsam banka alsam kardaydım bankalar da yakında aşağıya kırabilir son zirvelerine az kalmış

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Teşekkür ederim emeğinize sağlık hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

#DOGUB

Kasaba_doktoru_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

#dogub çalışması paylaşabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

xbank ile tutuyorlar bir şekilde bir çok hisse zirvesine uzak enerjılerde telekominikasyonda dediğiniz gibi , tetik de olmak gerekiyor para kolay kazanılmıyor ama kolay kaybediliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Nisan ortası sonu 17 18 k arası olacak ytd

Murataga için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

17 18 k arasını son kez test edip dönmeden ki bu da 2 3 ay sonra bence ben inanmam başladığına ki asıl yükseliş 2025 de deniyor

Murataga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam 5700 son zirve ye az kalmış birçok hissenin dönüş sonrası son zirvesine de umarım 5800 ve yukarısini görürüz yoksa kırılım bu hafta tetikte olmamız lazım gibi

1BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

Geçen ki düşüşte 89 dan döndü takip deyim SS

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

olabilir yok demem , olursa da 109 Altın a inerse de 94 alışlıları kar realizasyonu yaparım

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

#konka

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

Kriptocu Selda mega boğa başladı mi?

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Konka bakabilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam sasa son kez 105 görebilir sanki siz daha iyi bilirsiniz bu d yarına denk geliyor sanki sonrası grafik bozmazsa yukarı gibi ben teknik bilmem geçmiş grafik dönecekse kırılım rakamlarına bakıyorum dalganın ytd

0BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

paylaştım bilginize eski grafiğim üzerinden

X112X için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

X112X ()

sasa grafiğini paylaşabilirmiisniz 1 aylık tedbir gelmiş yeni alım için beklıyorum @asimavii hocam

2BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

sasa ya 111 den ekleme yaptım ,

ahgaz 90 üstünde güzel durmaya devam eder Altın da kalması durumunda sıkıntu olur

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Merhabalar hocam sasa ve ahgaz nasıl.

3BeğenmedimŞikayet

asimavii ()

asuzu da tavana 2 tl kaldı
193 üstünde kalış da 250 tl hedef de olur
elinde olanlara bol kaazançlar

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Günaydın hocam, Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sselahattin3634 ()

Merhaba hocam. Asuzu ile ilgili grafik paylaşmışsınız. Ben acemiyim. Asuzudan 295 maliyetle yaklaşık 5 aydır zarardayım. Grafikten anlamıyorum. Asuzuda yön neresi hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum