Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 20:56:12
EUR 34.8966 20:56:12
USD 32.5614 20:56:12
ALTIN ONS $2326.3200 20:56:12

Grafiği gönderen: sadettiin88

Gecen sene yeni ay dendi marta sonunda
milleti ters köşe etti. İnanma bu
Masallara aha buda ispatı

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aldim tabiki 10 k dolar 20 x şimdi para sayıyorum; )) hadi by görüşürüz kardeşim ; )) dohuzbin dohuzyuz doksan 8 ; ))

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Arkadaş 5 gün önce short kapatın apti uçar demek istemiş sen de mi aptci oldun yerine roketci idolumun onsezi ve coin takip bilgisine odaklanmanizi beklerdim ; ))

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Eğerki bu gün kapanışı 22.670 üstünde yaparsa boğanın ayak sesleri gelebilir tuzak olabilirmi dersen zaten herkese tuzak olduğunu düşündürüyorlar tam böyle zamanda yükselmeyecekse ne zaman yükselecek 15 aydır test edemediği direnci kırmış durumda aşagı giderse pert olur bir daha da toparlayamaz tahmini zaten şubatta trend dönüşü bekliyordum 1 hafta rotarlı oldu o kadarda olsun her zaman stoplu altlar canlanmamışken alım şart hepsi bi yüzde elli giderse daha cesaret edipte kimse alamaz stoplu buralardan dibdeki mallar toplanır arzı sınırlı arzın çogu piyasaya sürülmüş marketcap değeri 50 milyon altı mallara giriş yaptım yüzde 15 Altın a stopladım

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

İşte bu hiç öyle olmuyor
Öyle sandırıyorlar. Ama inşallah dediğin olur. Fed 25 baz derse çıkar 50 felan denirse yön aşağıya yönelir

Kralfx44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

İnşallah güzel günler gelecek bundan sonra hergün cüzdan şişmeye devam edecek şu 22.670 üstünde kalsın yeter bakarsın 15 ayda aldığını 15 günde verir

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Eta dostum dom bırakmıyo 34.500 gelene kadarda domi bırakmayacak arada sıyrılıp gidenleri yakalamak lazım 34. 500 de bir süre oyalanınca altlar kendine gelir onun dışında yüzde 20 razı olunmalı

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

1h 2h 4h 8h 12h 1d 3d ve sonunda 1w kırılıdı eğer 22.670 üstünde tutunursa 1m orta direnç 34.550

1BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Grafiğe yanlış bakıyorsun onu kırıp geçeli çok oldu 1w yi aç binance den ona bak drenç 22.670 üstünde tutunuyor ve ilk defa bu drencin üstünde 15 ay sonra

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum