Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 05:56:00
EUR 34.8300 05:56:00
USD 32.2633 05:56:00
ALTIN ONS $2350.2350 05:56:00

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Haftalık grafikte o gövde 24.365 usd üzerinde kalmadıkça gumus sert yükselemez :) Bu hafta fitili atti satis yedi gecen hafta değil bir önceki hafta yine aynı şey. Fitili attı ama kapanis vermeyip üstüne kirmizi mum ile kapattirdilar haftayı.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Der mi, derse ne zaman der, bizim o kadar sabrımız olur mu?

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Haftaya gümüşü satar mı ABD ve Avrupa?

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Ucuz toplayıcı kim için diyorsun Çin mi?

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Hadi hayırlısı inşallah bir yükseliş olur hayırlı haftalar

0BeğenmedimŞikayet

Trzn ()

Farklı bi hafta derken inişli mi çıkışlı mı olur ustam

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Çok doğru emeğinize bilginize sağlık . Açıkçası insan unutuyor bunları duymak rahatlattı . Teşekkürler tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

5 gün boyunca Çin yeni yılı sebebiyle tatil. 1 hafta işlem olmayacak o tarafta. Ucuz gumus toplayıcısı olarak bilinirler. Farklı bir hafta olma ihtimali var.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Beklenir aslında da işte bu günlük al sat cazibesi arada yaptığı acaba gidiyor mu yine aylarca terste kalır miyiz hareketleri bir türlü orta vadeye gecmemize engel oluyor. Fed tarafı ayar ı kaçırmak istemiyor. Faiz arttırımı işinde çok geç kaldılar. Bunu tum ekonomistler kabul ediyor. Ancak indirime geçme konusunda da ağırdan alıyorlar. Daha doğrusu piyasayı ara ara rahatlatsalar bile ipi gevsetmiyorlar tamamen. Onlar da ilk çeyreğe kadar piyasa ve hamlelerinin etkilerini gozlemleyecekler.

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Eyvallah ustad
Takipteyiz aklı başında düzgün karakterli grafikciler kalmadı olanlarıda malesef site esnafı taşliyor onlarda kaçıp gidiyor
Hakli olarak lütfen siz ve sizin gibiler burda kalmaya devam edin
Hayrlı geceler Allah'ın selamı üzerinize olsun vesselam

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Çin neden kapalı ABD göstermez sanmam haftaya da bir hareket olmaz anlaşılan hayırlı si

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

O zaman hocam hiç strese gerek yok ilk Çeyrek diyorlardı Ocak bitti , şubat mart kaldı . Beklenir valla :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hersey beklenir haklisin abi, yasamadan bilemicegiz teknikte sinyaller var tabi.. bakalim hayirlisi..

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Teşekkürler. Powell bir çıksın 2023 yılında faiz artışını durdurduk parasal sıkılaşmaya son desin bir anda 25-26 usd :) Simdilik teknik ve temel ikisiyle birlikte takip ediyoruz onsun ayak izlerini.

1BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Allah gönlüne göre versin usta

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Tesekkur ederim. Yok satmadım bugün aldıklarımı. Yeni yeni kâr yazıyor. Haftayı bekleyeceğiz artık. Çin veya Abd olmadığında genelde farklı fiyatlamalar görebiliyoruz. Yeni haftayı beklemeye başladım.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Piyasa daima hareketi sever 3 kıta şuanda görünen o ki Altın almaya başladı Fed i takmadan birde ummadık yerden biseyler çıkar
Çıkacak demiyorum bu biraz kesin olur

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Üstad emeğine yüreğine sağlık sen ne yaptın sattın mı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Nasil bi haber olabilir bu eli kulağinda olan bende merak ettim.

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Gövdeyi o fibo direncinin üzerine atmalı. Yani kapanis gelmeli. Anlık yükselişler maalesef kalıcılık getirmiyor. Haftaya Asyada en büyük hacme sahip olan Çin kapalı. Farklı durumlar görebiliriz. Fed öncesinde 24.365 usd üzerinde kapanislar gösterirler mi bize bilemiyorum.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hocam emeğine sağlık
Merak etmeyin
Bir haber gelir teknik çöp olur eli kulağında zaten çıkan bir onsu haberide kılıf yapar şaha kaldirirlar diye umud ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Haftya nasıl olur fitili attık mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum