Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0666 13:11:09
EUR 34.7982 13:11:09
USD 32.6021 13:11:09
ALTIN ONS $2298.7600 13:11:09

Konu: Vakit Tamam

2023 yılı gümüşçüler için şanslı bir yıl olabilir mi ? Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Ne mutlu bana.. Sitede aydınlatabildiğim tek kişi de olsa insan mutlu oluyor:)))Sana hocalıkta yaparız, danışmanlıkta.. Bir bakarsın fişekliğini de taşırız acemi dostum:)))@Strongwolf

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize emeğinize sağlık saygıdeğer @Strongwolf hocam Allah (c. c. ) size şifa versin inşallah gelmiş geçmiş olsun saygı sevgi ve selamlarımla...

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Doğrudur Vanga hocam haklısınız, ben bir bilene danışayım demiştim, inanın ışıl ışıl aydınlandım, çok iyi geldi:)

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Ben ana destek- dirençleri gözetiyorum.. parite lerde olan balonları da.. Ör. euro /$.. Verileri hiç kaile almıyorum.. Ucuz olanı alırım, bu makaslarla trade yapılmaz zaten.. Yalnız devir "kazancı cebe at" devri.. Hele ki gümüşte:))YTD.. (Tamam anlaştık, şu eski nick'ini geri al da, alem acemi görsün )

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. Eline sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Teşekkür ederim, sen ayır yine boş bir koltuk bakalım ben iyileşince daha sağlıklı karar verebilirim sanırım.

Kolay gelsin:)

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum. Tabiki benim de kaygılarım var haftalık macd konusunda. Ama macd histogram haftalikta kısalması dahi ilginç derinlik oluşturmadan hacimli duruyor . Haftalık macd histogram çekilmesi çağ usd için dalıştan ziyade düzeltmeyi tamamlamak niyetinde gibi yatay aşağı duruyor. Ben aylık macd i arkama ardim gerisine karışmam :)

Bu arada geçmiş olsun.

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Selâm dostum, nasılsın.

Gel anlaşalım ve şu işin orta yolunu bulalım, ben sana ikili tepe çizeyim, birde bunu AKŞAM YIL- DIZ'ı ile süsleyeyim, sonra haftalığı düzetip aylığın arkasına haftalık desteği de alalım ki o zaman el ele verelim yeni ufuklara yol alalım, olmaz mı:)

Sadece günlüğü histogram üstünde yukarı kesmesine bel bağlamayalım, bu çok riskli bir iş, bazı uyumsuzluklar var, biraz daha sabır gerektiriyor bana göre ama baba vanga'nında dediği gibi benimkisi acemi yorumu, sende böyle dersen, bende sana sen işini bilirsin usta sensin derim:)

Esas oğlana da günlükte SABAH YIL- DIZ'ı doğdu doğacak takipteyim...

Malûm, bu iki arkadaş birbirini pek sevmezler, biri sabahçı, biri akşamcı:)))

Not: Direnç kırılırsa gemide burnunun ucunda biterim, mürettebata yaz demedi deme...

YeTeDe...

@VforVendetta• @Baba_Vanga_

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah ben sadece düşündüğümü paylaştım. Umarım faydası olur.

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Elinize emeğinize sağlık. Sizi takip ediyorum. Çok teşekkür ederim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum