Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1106 03:34:21
EUR 37.9524 03:34:21
USD 34.1478 03:34:21
ALTIN ONS $2625.8700 03:34:21

Konu: Ape sand kaçıncı tur

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Tmm abim çok saol

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Profilinden bakarım benim mesajların zaten çoğu düşmüyo

NAZAR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Abim mesajım dusmedimi sana

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Satıp ne aldın önemli olan o hazıra dağ dayanmaz:) denizliye gidersem yazarım o da gelsin kimmiş bu hemşerim bi göreyim bakayim:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

380 lerde sattim ben son gramlari araba almıştım onuda sattim :)) en son roketcinin roketi var onu saticam kaza hasar kaydı yok ; ))
Rlc kar cebe yaptı roketci idolum bu arada

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Anladım kârı çek grama at diyosun al sat yaparak biraz çoğalsın gram sıkıcı geliyor bana yavaş ilerliyor ons dolar birçok takip gerektiren bacakları var senin yüzde kaç gramda 800 lerden mı aldın:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kar ettikçe gram olarak kenara at :) iki sene sonra gram 2000 lira ya bile belki zor aliriz belli mi olur

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Rose stop 04736 ve 04655 aşağısı olmadıkça artabilir
@Selda09 gram al derken kar ettikçe ettiğin kar miktarı olarak gram al demeyi unutmuşum. spotta yükseliş hatti oldukça alınan karlar iniş hattında fazlası ile geri gidebilir dikkatli ol

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam rose stop kaçtır, sand beni stop edip yukarı vurdu ne diyim ya

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Valla bilemedim burda 0 1 1 1.2 1.5 milyondu şimdi 2 2.5 olur artık imkansız ev almak büyük para ile buyuk riske gireceksin spotta ya batacak ya çıkacaksın başka türlüsü zor hele ki benim durumumda biri için gram diyosun gramın çıkacağı yer 1500 olsun hadi abartayım 1800 olsun h. iss e kripto gibi katlamiyor

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bahçe yada real madrid den rose diyip duruyor 0.45 stoplu bakarım dedim rose ftm sand arasında rose yi seçtim ev için acele etme gram al dursun kar ettikçe ev alış zamanı 2 sene önce idi ben sattim uçtu fiyatlar; ) iniş olmasada yataya bağlar ev fiyatları 2 milyona en ucuz ev kim alacak bakalım

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Benim idolum de 20k hazirana kadar 250 k yapmış olucaz diyor hadi bakalim da evler 1 haftada 300k arttı bile burda yapmasınlar 0.69 kredi filan bu nedir ya

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Reelden hımm:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bende anlamıyorum zayen idolum al diyo alıyorum sat diyo satmiyorum )

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yorumlar çıkmıyor önceden de dedik ; ) kaldıraç yoksa stoplara uyup spottan da alınabilir
@Çaylak61 kaçtan istersen ordan kapatabilirsin parçalı kar cebe yaptiktan sonra sıkıntı olmaz stop olup zarar etmeyinde

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kaldıraç hiç anlamam:)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bu şimdi mı söylenir:))

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam sand kaçtan kapatalım girişe stop mu koyalım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum