Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0658 19:24:34
EUR 34.7584 19:24:34
USD 32.5889 19:24:34
ALTIN ONS $2391.3050 19:24:34

Konu: Gr 1h

⭐⭐ntmen_× ()
Gram Altın

1126 aşağısı 990 ve 950 inişi yapma ihtimali ile 1180 ve 1220 üzerinde 1300 ve 1500 lere gidebilir.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Plaket yoksa çay çorba unut :)
mercn
27 ve 24 inişi yaparmi bilmem takviye ve stop yerleri olur sonrası 28 üzerinde kalırsa 38 e kadar artabilir mercn
Ek yorum yapabilirsiniz sn ustad

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

He, bunu, bir de mercan'ı; ilgilenen var güncel atınız çabuk! :D :D uçmuş kaçmış istemiyorum, çay çorba parası arada bir isterim sürekli değil; bana doğru dürüst alttan alım fırsatı lazım :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze bunumu sormuştun:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Us10 y faiz oranları 3 mart 4.08 idi şimdi 3.51 olduğuna ve gr tl arttığına ons 2080 lere çıktığına göre demekki abd. Ons birim fiyatı zaten usd ile ölçülüyor

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

1200 1215 bandına düzeltme bekleniyor ama daha altı sanmam kardeşim 1450 1550 bandı gelir hazirana kadar yıl sonu 1700 1800 bandı en az

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Haksız mıyım endeks düşmemiş mı bir de 2 yıllık tahvil faizleri ile ters orantılı diye dinlemistim bir videoda bizim tahvil faizleri mı abd nin mı onu hatırlamıyorum bizimdir herhalde bizim endeks sonuçta ters orantılı olan

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Selda09 son sorduğun sorunun cevabı ile alakalı gr fiyatını incele ne demişiz ne olmuş?

Aynen ons çıkarken hisseler düşüyor genelde neden

https://altin.in/bildirim

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Bilmezmiyim :)) bu arada no değişti rehber gitti dolayısıyla sende :( inşallah kankim 1200 :))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

1200 ve 1500 de satarsin inş; ) geçen yazacaktım nerdesin diye merak ettik tabiki
benden kaçmaz bilirsin ; ) 007 ntmen_x bond; ))

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Bende ilan görmeden geldim biliyordum merak ettiğini baak. gram :)) ve ben hala gramdayim kankimm:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Slm kankim nasılsın ilan verecektim nerdeyse :) geçenlerde görmüştüm sayfada semi yazmaya firsat olmadı gram sayfasını unuttuk )

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Kankimm teşekkür ederim ekran resmi aldım efenim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum