Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0934 15:25:02
EUR 37.5094 15:25:02
USD 34.2833 15:25:02
ALTIN ONS $2646.5350 15:25:02

Grafiği gönderen: calculator

BİST100 Yükseliş için iyimser ve kötümser senaryo

bist100 senaryosu

Dün yingyang oluşumunu yazmıştım. Güzel çalıştı. Mor daire ying yang bölgesi. Yingyang ile kanalı yukarı kırdık. Akşam da belirttiğim 5dalıkta flama hedefi 5100 lere denk geliyor kabaca. Buradan döner ise 4990 civarlarını test ederse ters libra oluşur. Eğer ters libra sağ omuzunu 4990 gibi yapıp dönerse 5142 ve 5364 ü test etömeye gitme ihtimalimiz yüksek.

Kötümser Yükseliş senaryosu; endeksin kötü senaryo 4677 e kadar (altında iptal olur) buradan çekilip sağ omuzu burada yapması da ters libra oluşumunu bozmaz. Bu değerin Altın da bu ihtimal iptal olur.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam minik kayma olmuş fibonacci de. Değerlerde minnak oynama oldu düzelterek yazdım.

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Okudum hocam sağ olasın haftaya olumlu ilerleyebilmesi için kaç kapatması lağzım endeksin?

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam 4990 ı yukarı döndü diyebilir miyiz acaba yoksa daha var mi

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam düşmedi sorunuz profile ekliyorum.

Sn. @Ruşenn1221 sende göz at

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Sırada 5150 mi var hocam?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Ruşenn1221 alt yorumdaki senaryolarımızı takip et. Ters Libranın sağ omuzu için geliyoruz. Sonrası vira bismillah inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

5073 den 4990 denedi şimdi 4067 mi 5142 mi gidecek bakalım sagolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Beni endişelendiren tek şey bir haftalık sert düşüş yoksa ne derseniz o sn hocam

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, Gmtas ile ilgili stratejimizi paylaşmıştık. Biz de stop olduk. Sonrasında tekrar aldık.
Stratejiyi önceki mesajlarda okursanız ve ona uyarsanız kazanırsınız. Gmtas hissesinde en güzel al satlar anlattığım şekilde oluyor. Her hisse için ona uygun olan stratejisini bulup ona göre hareket etmek lazım.
Ben uğraşıp bulduğum Gmtas için en uygun stratejiyi karşılık beklemeden paylaştım. Gerisi sizde

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

İhtimaller arasında kötü yükseliş senaryosunda var o değerler :))) Takvimine bakarsan salı Yarım ay etkisi bitiyor. Sonrasında yeni aya kadar gideriz. Salıya kadar o ihtimal gündemimizde olur.

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Teşekkürler hocam sizle geçen gün gmtas almış tim stop işi bozdu 647 de stop olduk ertesi gün tavan bugün aşağı yukarı aynı olacak gibi- ( hayırlısı hayırlı cumalar

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Ben şahsen endex 5142 geçemez döner tarafındayim 4700 800 masada duruyor

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam ben yazayım stop yeri kararınzıı siz verin.

3.27-3.32 bölgesi arz talep güçlü desteği dün 3.25 e iğne atıp destek üstüne atmış. 3.48-3.59 bu bölge üstünde kaldıkça olumlu.

3.74-3.80 bölgesi aşılabilirse 4.05-4.08 test edilir.

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam mobtl aldım 363 ten 361 stop mu bı bakarmisiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum