Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 23:28:29
EUR 34.5741 23:28:29
USD 32.3860 23:28:29
ALTIN ONS $2291.2250 23:28:29

Grafiği gönderen: celik2119

Bugün de 270 dolar ın Altın da kalırsa 243 dolar hedef olur. tepkiler şimdilik zayıf kalıyor.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

3 hafta önceki grafik. Hedef 243 dolar dı. Hızlıca geldi. @GRAMCIYIZ

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Sonuç ne olur

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Sizin beklentiniz Ab süreciyle ilgili o zaman hocam. Bi kaç gündür olağanüstü bir dönem yaşanıyor bistte sakin kalmak çok zor

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Beklentide Ab sürecine girilmesi var

Leyla82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Hocam o zaman sizin 8000 beklentiniz gerçekleşmemiş olmuyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ab sürecine tekrar girilirse 500 dolar ı geçer. Girilmezse tekrar 200 dolara düşer bence.

E1985 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Kimin kazanacağına mı bağlı yani? İstikrar mı olumlu yansır, değişim mi? Bence istikrar iyi olur. Sizce?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

S. çim sonucuna bağlı.

E1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

BIST uzun vadede 500 dolar ı görmez mi hocam sence?

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlii_06 ()

emeğinize sağlık çelik hocam kısada 249.7 ve 246.8 usd de gap var sanırım ve bolınger alt desteğinde kapattık.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Spekülasyon hissesi. Hiç sevmem.

Tunccck için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunccck ()

Çelik hocam prdgs için ne düşünürsünüz baya spekülatif ama dibi gördü girmemek için zor tutyorum kendimi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

elinize sağlık, teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Hah tamda bunu soracaktım hocam tsk ederiz.

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sabah bir grafik paylaşmıştım. 243 dolar ihtimali var. Doların şu anki değeri ile 4600 civarı ediyor. Bunlar ön tahmin.
Günlük takip edip dönüş sinyalleri var mı diye bakıyoruz. Dönüş sinyali gelirse bugün bile alınabilir.

NDICI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NDICI ()

@celik2119 Hocam BIST daha nereye kadar düşer. Elbette biliyorum dibin dibi olduğunu lakin sizin görüşlerinizin keskinliğini de inanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

de mi ? :) bunun bütün versiyonlarını seviyorum ben.. her şeyi satmadım ama epey satış yaptım ve nakiti bana güven verecek kadar çoğalttım..

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

"Sell everything when the cab driver or hairdresser starts talking about stocks" demiş elin oğlu.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Cok tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Biraz ondan biraz ondan.

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam siz dolar kkm yoksa altin kkm yaptiniz cevab verirseniz sevinirim cok bigidizim sizin yorumlari takip ediyorum borsadan pek anlamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Anladım hocam, emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

ya dolar yükselmeli ya da bist düşmeli diyorduk. 300 dolar biste şu an fazlaydı. Dolar fazla yükselmeyince bist düştü. Dolar 21 olunca bist tekrar 5500e gelir.

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Emeğinize sağlık teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

doğru.. tam da bir sürü ky'nın ne varsa borsada var sanki, şunu bunu satıp oraya geçeyim dediği zamanlarda..

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bu da tl bazlı bistte yatay yada düşüş,
Usd bazlı da düşüş diyebilmemizi kolaylaştırıyor sanırım.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, dolar artmıyordu, faizler de çok düşüktü. Konut fiyatları aşırı yükselmişti. İnsanlara borsa dışında gidecek yer bırakmadılar. Şimdi mevduat faizleri yükseldi, %28 oldu. Dolar hareketlenmeye başladı. Dolara %8 faiz veriyorlar. Borsaya alternatifler çıkıyor.

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Eline sağlık hocam sabırla izliyoruz bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bistin dolar bazlı yükselişin, 300 usd ye çıkışını:
biraz da kkm vs sebeplerle dövizin yerinde saymasına bağlayabilir miyiz hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum