Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:33:50
EUR 34.7748 22:33:50
USD 32.4684 22:33:50
ALTIN ONS $2337.9850 22:33:50

Konu: rasyo

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aynı yerler takibimde usta.

Thanatos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

rasyo 1 ay önce çizdiğim grafikteki gibi kamayı kırmış ve yukarı hareketlenmiş
83-84 alanından ilk etapta güçlü satış gelmiş ancak şimdi onun üstünde 87-88 direnç 83-84 destek

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Acemiyiz zaten

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Hocam hayırdır acemi gibi sormuşsunuz :))

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hondaci25 ()

Çok teşekkür ederim iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Gümuste bir grafik paylaşmıştım o mücadeleyi boğalar kazanınca birinin sırtına binin ve tokezleyinceye kadar inmeyin

Erzli_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzli_ ()

Tamam hocam yükselirken acaba gümüşlemi yükselmek iyi olur BİST'le mi. Allah razı olsun yardım ve destekleriniz için.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Maliyetlenmeleri düşerken değil çıkarken (yukselirken) yapıyoruz

Erzli_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzli_ ()

İyi akşamlar hocam acaba gümüş mü bist mi maliyetlenmek doğru olur şuan(sesli düşünürseniz çok sevinirim) şimdiden çok teşekkür ederim O? O?

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hayırlı akşamlar hocam

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad sizin rasyo ile alakalı görüşünüz nedir? Yukarı mı devam eder yoksa kama kırılımı olmaz geri mi döner?

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Çok sağolun hocam çok şükür iyiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Baktım şimdi üstad. Strongwolf kardeşimizde aynı benim düşündüğüm gibi çizmiş. Tepeden dönüş kısmı benim çizimde yok ama tepe hedefleri aynı sayılır. Herkesin kendisine göre bir hedef noktası oluyor tabi ama buradaki çizime bende katılıyorum hatta bende birkaç defa attım grafiğini. Emek verip uğraşan kim varsa emeklerine sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad onu görmedim bakarım ozaman. Teşekkür ederim cevap için. Sizin görüşünüz benim için çok farklı bir öneme sahip. Bizde çiziyoruz ama sizin tecrübeniz bizimkinden çok fazla. Sizden çok şey öğrendim bu vesile ile bunuda tekrar belirteyim. Kendinize iyi bakın üstad. Hayırlı akşamlar… :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim hocam. İyiyim, uzaktan takipteyim. Sizde iyi iseniz ne mutlu..

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bende @Strongwolf hocamın dün paylaştığı (gram sayfasında) grafikte ki gibi görüyorum

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad aşırı baskı yapıyor rasyo kama kırılımı için. Buralar sağlam destek direnç yerleri onuda biliyoruz zor olacaktır ama ben şahsen kıracak diye düşünüyorum bu düşen kamayı. Birazdaha takip etmek gerek ama benim görebildiğim de bu. Gelinen bu son noktada sizin görüşünüz ne anlık?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam biz doğuya bakalım şu beklediğimiz güneşli güzel günler doğacak mı? Bu arada nasılsınız afiyetdesiniz ins.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@ASRN kuzey diyecektim hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ayni formasyonu takip ediyoruz. Ellerinize sağlık. Yükseleni de gümüş onsta mevcut

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam düşen kamalarda hedef güney olur ya.. kırabilirse tabii.. Tam tersi de yükselen kama gümüşte var.

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

rica ederim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tm çok sağolun

Thanatos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

yükseliş formasyonudur ismi düşen kama
ancak o direnci kırmadıktan sonra yükselecek demek mantıksız olur

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bu ayı kaması mı?

2BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

rasyo sade grafik
şuan trend direncinden dönmüş gözüküyor
olası beyaz kutuya yükseliş olursa oradan sert dönmesini beklerim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum