Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 08:19:14
EUR 34.8151 08:19:14
USD 32.3308 08:19:14
ALTIN ONS $2311.4850 08:19:14

Konu: fibo düzeltmesi ve uzatması nasıl çekilir!

fibonacci uzatması ve düzeltmesi ne işe yarar?
hangisi ne zaman kullanılır?
fibonacci uzatması ve düzeltmesi nasıl çekilir?

düşerse paylaştım bakalım

herkese hayırlı hafta sonları

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Umarım faydalı olur

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Emeğinize sağlık Periyot hocam..

1BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

tebrikler güzel çalışma olmuş

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Çok teşekkür ederim güzel bir çalışma olmuş devam etmelisiniz bu tür çalışmalara:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@Minel_Hafsa alt yorum Fibonacci nasıl kullanılır belki yardımı olur

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

anladığınıza sevindim, hayırlı günler

1BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Gayet anlaşılır bir anlatım olmuş Periyot hocam. Bilgilerime bir yenisi daha eklendi sayende. Teşekkeler. Benimde en büyük sıkıntım fiyatların nereye kadar çıkacağı ve nereden döneceği ile ilgili bilgi eksikliğimdi.

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eyvallah kardeşim umarım faydalı olur ve anlamadığınız yer olursa daha da ayrıntıya girebiliriz! yatırım yapan herkesin bu konularda fikri olsun istiyorum... hayırlı günler
birazdan yükleyebilirsem trend destek direnç nasıl belirlenirle ilgili bir video atmayı düşünüyorum, umarım yükleyebilirim ve sayfaya düşer, sorularınızı Altın a yazabilirsiniz:::

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

başladıysanız gerisi gelir! önemli olan ilgi duymak ve üstüne gitmek... teşekkür ederim, elimden gelen bir şey olursa müsait oldukça yardımcı olurum kendi adıma... hayırlı günler

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Teşekkürler Periyot Hocam. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bazı eksiklerim var 1 yıldır uğraşıyorum aldığım mesafe hala geride. Yinede elimdeki bilgi ile birşeyler yapmaya çalışıyorum bazen iyide tutuyor ama daha yolda çok mesafe var katedilecek. Kolay gelsin iyi çalışmalar. Bu arada emeğine sağlık kardeşim. Emek veren herkesin başımın üstünde yeri var yeri geldiğinde tebrikte ediyorum elimden geldiği kadar.

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

fibo düzeltmesi nasıl çekilir? iki nokta nasıl belirlenir?

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ama yinede 24.2 üstünde kalıcılığı takip edelim rahatça yukarıya deneme yapması için!
Hayırlı akşamlar

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Hayırlı akşamlar @Periyot eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aslında 23.10 a kadar çekildiğine göre büyük ihtimalle düşen trendi normal şartlarda dener diye düşünüyorum, 24.6 civarından Beklediğimiz bir geri çekilmeydi... hayırlı hafta sonları Yılmaz Bey

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen ınsallah bu hafta 24.20 zorlayıp gecer dıye umut edıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

çünkü orada trend direnci var 30 dolar tepesinden gelen:)

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

24.6 yi bir kaç kez zorladı geçemedi bu sefer geçer inşallah diyelim teşekkürler iyi günler

4BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

24,6-24,7 bandı önünde önemli bir direnç orayı geçerse ilk etapta bir üst direnç olan 26,2 civarına gidebilir diye düşünüyorum arada da 25,3 gibi bir ara direnç var! önümüzdeki hafta 24,20 üstüne atabilirse olumlu devam edeceğini düşünüyorum.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Hocam teşekkürler çalışma için önümüzdeki haftalarda gümüş ü neler beklemekte destek direnç ler nedir yükseliş trendin demi öngörünüz nelerdir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum