Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 16:11:23
EUR 34.6905 16:11:23
USD 32.3635 16:11:23
ALTIN ONS $2289.7150 16:11:23

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Mesela grafik çizildiğinde HARFTALIK grafikteki o ok sadece soyut bir kavram

Burada somuta dönüşmüş. Bunlar önemli noktalar. O oku o baskıda oraya çekmeye cesaret eden o dirençte korkmasını gerektiğini de bilir.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Tamam kardeşim hatırladım. Ben de aynı düşüncedeydim birde sana sorayım dedim öyle de oldu yükseldi. Son durum nedir nerelere kadar bekliyorsun? Ben ilk 82. x seviyesi ilk beklentim sonrasına gidişata göre bakacağım ama inişli çıkışlı devam eder daha üstlere dahi atabilir diye düşünüyorum. Gelir yada gelmez bilemem ama tahminim şuanlık bu.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynen kardeşim . radyo için dusuncemi sormuştum . bende öyle demiştim . ytd

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Yukarı devam edebilir olanı mı? Görebildiğim bu üstad.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Kerim5461 üst yorum nasıl çıkmış mı ? ytd

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Uzun süredir ons Altın takip etmiyorum. Arada gümüş alıp satıyorum.

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam ons altin ne kadar gider dolar a gecmek icin cok karasizim sizin grafik ne diyor sizi gecen seneden beri sizin yorumlari bakiyorum simdiden tesekkurler

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Direnci kırdıktan sonra yukarı. Henüz kıramadı. Karşımızda trendi şekillendiren direnç var, kale kapisina koç başı ile vurur gibi kapıyı yıpratana kadar hafta hafta zayıflatır ama şimdi olur mu bilemem. Bir iki hafta izleyelim bakalım.

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Yon simdilik yukari hocm doğrumu

4BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Adaist0134 ekli grafikte benim uzun zamandır takip ettiğim direnç var. O direnc kırılıp kırılmayacagı önemli. Kırılırsa ondan sonrası muazzam bir hareket alanı olur. Ama mesele bu kadar zor bir direnci kırması .

Aylık grafikler de macd histogram sıfırı yukarı kesecek gibi. Ama hastalıkta macd histogram aşağı kısalıyor. Buda su anma geliyor bence. Bu direnç kırılması muhtemel ama öncesinde dirence yapışıp onu zayiflatması gerekir. bunu da ancak bir kaç git gel ile direnci zorlayarak yorarak başarabilir. Sonrasında bir bahane ne direnç kalır ne vs. Haftalık macd ne zaman aylık macd için ivme sağlayacak bunu takip ediyorum ama öncesinde haftalık. macd biraz güç toplamalı . Kısacası kaçınılmaz son direncin kırilacagi ama bunu zamana yayarak yatırımcısını yıpratarak yapabilir. O direnc bizi de baya yoracak gibi ilerleyen haftalarda. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Karıştırmış olmalısınız yoksa M_yıldız Hocamı bilen bilir bilmeyende zamanla öğrenir.

Narkozcu_00 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Kesinlikle haklısınız. M_yildiz hocamız bizim için çok değerlidir. Ona bile bunlar söyleniyor ise yazık.

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

İyi tatiller usta.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim . tskler .

kimseyi yonlendirme dusuncemiz olmadığı için bu tür sahısları ve yazdıklarını kaileye almıyoruz . iyi tatiller.

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

İyi tatiller arkadaşım.
Bilip bilmeden yorum yapan @M_yıldız kardeşimizin çalışmalarına bir göz gezdirin derim.
Çift taban girmişsiniz burda.
Hayırlı günler.

@B_O_Z_H_İ_M_A_S_

Narkozcu_00 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Evet grafikteki direnç önemli bakalım artık.

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Narkozcu_00 ()

Bilip bilmeden milleti yorumlarınızla yönlendirmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Emeğine saglik hocam öyle böyle 48 ons gidicek başka alternatifi yok grafiği inceledim geçmişte çok benzer bir görüntü var dip yapıp direk başını yukarı dikmiş 48 ons hedefine kilitlenmiş Fed faiz daha da artıracak baskı çok var bu düşüş tamamen geçenki Fed tutanaklari faiz kelimesinden dolayi düştü baskı bitigi zaman artık önüne kaya atsalar onsu tutamicaklar bıçak kemiğe dayanmış ışık hızıyla çıktığında ah gümüş keşke 14 ten mali mülkü arsayı kefen parasını sana yatirsaydik diyen minik yatırımcılar dizlerini dovucekler :))

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

oldukça tehlikeli gözüküyor. gümüşün sağı solu da belli olmuyor ne yönde tahmin yapacağımı bile şaşırdım...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah kardeşim banada öyle geliyor tabi kesin birşey diyemeyiz ama grafikten görebildiğim ve anlayabildiğim kadarıyla böyle düşünüyorum birde senin düşünceni sorayım dedim sağolasın. Gümüşte de kanalı yukarı kırma ihtimali var gibi o da tepede direnç e yakın ama ona nedense fazla ihtimal vermiyorum rasyo daki bu görüntüden dolayı.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yukarı devam edebilir . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynen kardeşim bakalım ...
nasip kısmet artık ..
eline saglık çizimler için.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba benim de beklentim o yönde ama artık piyasa yapıcı ne yapar belli olmaz. Hayırlısı olsun diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Gümüş sayfasındaki ilk arkadaşlarımdan birisin sen, uzun zamandır tanır severim seni kardeşim. Bu arada iyiyim şükür takibe devam elimizden geldiği kadar. :) senin kadar mahir olmasakta birşeyler yapmaya çalışıyoruz üstad. :) rasyo hakkında ne düşüncen var? Yukarı mı devam eder geri mi döner haftaya?

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yok be kardesim . buralardayım iyiyim . Sen nasılsın.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad nasılsın hiç sesin çıkmıyor unuttun bizi ha :)

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Geographer06 buda gumüş . siyah çizgiye geldi gibi ... ytd

Kırmızı yada mavi çizgliere uğrama olasıgı bulunuyor gibi . ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum