Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 07:05:30
EUR 34.6776 07:05:30
USD 32.3240 07:05:30
ALTIN ONS $2319.6100 07:05:30

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

⭐⭐HÜMANİST_ ()
Gümüş
altın için bir grafik attım inceleyin arkadaşlar. 2051 ile 1614 onsların tam ortasına kadar dün gece getirip satış vermişler. Altın ons lokomotiftir. o yukarı giderken yanında gümüşü götürmemiş. şimdi düşerken yanına alır mı almaz mı bilemeyiz ama ancak fakat lakin altın ons düşerse eğer dibinde 1724 ons var. 1793 ve 1780 çok kritik 2 direnç yeri. 1780 kırılırsa eğer çok dikkat etmek gerekir. Çin çok önemli arkadaşlar. Çin kendini dünyaya yine kapatırsa arz talep dengesinin gereği olarak brent ve ons lar derin düşüşler yaşayabilirler. Tamamen hayal ürünüdür

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

yılmaz abi palada kaça kadar düzeltme olur sence nerden alım yapalım

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

yaklaşık 1,22 dolar parite de tl de 22 lira civarında ben özel kur tanımlattım yılmaz abi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Pala alim satımı ne vakıf katılım da?

doğruluk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

yılmaz abi pala kaça kadar düşer nerelerden alım yapılabilir ytd olmadan soruyorum abi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Şahsi al satlarımı paylaşmıyorum kardeşim

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Yılmaz abi naptın yine sattinmi yoksa düşüyor bu :)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Çünkü gümüş ve platın cıkarken pala çıkmamıştı Altın rasyosu dusmemıstı sımdı düzeltme yapmış olması geeekıyordu bugün hepsı düşüşte yıl sonu duzeltmesı normaldır

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sende vakıf katılım mı var ? sadece orda var dıyorlardı o da eski musterılere varmış sanırım bır de denızbankta gördüm başka bar mı bılmıyorum ama denızbankta yüzde 3-4 makas var 1130 satış 1088 almış. vakıf katılımda nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

Onslar düşerken pala neden düşmüyor şimdi yılmaz abi

1BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

Yılmaz abi düzeltme nezamana gelir burdan full girsem diyorum nedersin

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Çin piyasayı manüpüle etmeye hem gücü hem de hakkı olan bir ülke ve bunu da son zamanlarda vites arttırarak yapıyorlar. Sağ gösterip sol vurabiliyorlar. Ben şahsen yeni bir kapanma beklemiyorum ancak fakat ama lakin bunun dillendirilmesi bile rakamlarda büyük etkisi oluyor. t hü

KISMETM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

çin 6 ocak ta kapıları açıp kapanmayı kaldıracağız demiş haberlerde dinlemiştim ama ne yaparlar bilmem ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

5 gün boyunca önce paladyum 1751 ıken Dorsay diye duyuru yapmıştım paladyum için yüzde 10 düzeltme pyı var demıstım yüzde 5 ı 5 günde gördü hıcbır bankada yok dıyordum baktım denızvankta varmış ama yüzde 4 e yakın makas var

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

paladyumu inanın hayatımda hiç grafiğini açmış adam değilim arkadaşım.

0BeğenmedimŞikayet

doğruluk ()

Hocam hepsi düşerken pala neden yükseliyor anlamadim sizce neden

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum