Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:15:19
EUR 34.8238 01:15:19
USD 32.3379 01:15:19
ALTIN ONS $2301.8900 01:15:19

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

diğer grafikler bir dxy biride euro /usd grafiği aklımdaydı ve benzer grafik olduğu için böyle durumlarda sonuç ne oluyor diye fikir olsun diye paylaştım..
sonuncusuda 4 saatlik smart grafiği aklı selim mumm bile yok..((
ama her zaman her durumda aynısı olacak diye bir şey yok.. olmayabilir..
ilk önce 90 Altın a kıracakmı ona bakacağız. 85 altına sarkarsa bilki 60 geldi ve daha düşük rakamlarda...tabi bir anda düşmez.şuan düşüş formasyonunda olduğu için düşüş devam ederse durumunu yazdım.. yönünü yukarı dönerse o zaman tekrar bakarız..sonuç biraz takip.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aynen kardeşim olabilir . ytd

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

a. selam. artık 23,2 den alım düşünmüyorum. o geçti... yeni bir şey görürsem yazarım. @Azrcll . tşkrler. bu günlerde yazacak çok bir şey yok.. @M_yıldız sanki dün orada bitirdi gibi..

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

S aleyküm üstad. Yol haritanda bi değişiklik var mı.

4BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

23,3 ten gümüşün ve abd nin durumana bağlı belki alım yapabilirim.. @mustafate
@Faruk_Y . ve @Rümeysa_ .. ama daha net değil. ama formasyonu bilmiyorum bilginiz olsun.. tek bildiğim rasyo düşebilir.. gümüş ons 4 saatlikte grafik uygun değil yukselebilir.. sizlerde sebep olmak istemem karar sizlerin. 23,2 nin altına sarkan gümüş düşer. ytd.

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

burda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor hiçbir karşılık beklemeden analizlerini öngörülerini paylaşıyor. Bu paylaşımlardan para kazanan olduğunu da sanmıyorum tatlı rekabetler olarak bakmak lazım vebal Altın a girmeden dikkatli olmak lazım inse de çıksa da sabretmek nasibimizden bişiy eksiltmez diye bir söz var

___KONT___ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kardeş tşkrler.. hakikaten maksadım kont bir şey bilmiyor değildi.. yılmaza 1 saat sonra düşecek diyecektim hemen kont aklıma geldi... )) 1 saate düşecek ama kont gibi olmadık yere kendimizi sıkıntıya sokmakta var. dedim ama art niyet yoktu..

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Kont kardeşim bak bu Xxbirzamanlarxx in yazdığı

neden alınayım. kendisi bir şey bilmiyor manasında yazmadım zaten. saat vererek olmadık yere kendini sıkıntıya soktu.. aynı duruma düşebiliriz manasında yazdım.

https://altin.in/xxbirzamanlarxx

Burada sana bir hakaret falan göremedim ben. Seni de takip ediyorum. Ama hocamıza haksızlık etme sana kötü bir şey söylememiş.

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Fikir paylasmak yasak olamaz ama eleştiriye de rahatlikla acik olmak lazim. Herkes tebrik istiyor.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

evet haklısın saat gün olarak tutturmak zor olur ben de mesela ocak ortasına kadar 15 li hedefleri umudediyorum kısmet zaman olarak tahminden öteye gitmez kesinlik içermez tabi daha erken de gelebilir daha geçte bugün sinyal verir belki haftalık kapanışa bakarak iz süreriz

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

malesef abd açılışı tekrar 16,30 a alınana kadar böyle devam edecektir..(

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayır neden alınayım. kendisi bir şey bilmiyor manasında yazmadım zaten. saat vererek olmadık yere kendini sıkıntıya soktu.. aynı duruma düşebiliriz manasında yazdım..

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

@___KONT___ un analizleri son zamanlarda çok başarılı hakkını yememk lazım arada gecikmelide olsa hedefler geliyor alınma ama=)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kont bende engellı o yüzden degerlı paylaşımlarını göremıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam bende almak istiyorum ama akşam düşüyor FIBA in makaslarindan dolayı alamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

1 saat sonra.. diyormuşum kont un durumuna düşüyormuşum.. ))

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Cuma kelepir pazarı eskıdendı bugün cuma diye düşüş bekleme dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayır almadım bugün için tekrar düşüş bekliyorum.

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam teşekkürler siz ne yaptınız aldınız mı gümüş

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@Mehmet43bjk etiketlemeyi unuttum. sayfadan incele..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum