Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 05:28:24
EUR 37.3969 05:28:24
USD 34.2832 05:28:24
ALTIN ONS $2656.5450 05:28:24

Konu: alkim.. çömez karalaması..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KadirBaba ()

Benimde seans açılışında takibimde olacak. Tşkler

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

gün içinde sarışından yukarı attı ama 41 direncini geçemedi @KadirBaba ama alt trend desteğini (36,5) de hesaba katmıştım zaten alırken.. günlük kapanışı yine üst trendde yapmış, yarın siyaha doğru geri çekilebilir, almıştım ben, takip edicem..

KadirBaba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KadirBaba ()

Formasyon calisacak gbi elinize saglik :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

:)anlaştık hocam...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

olabilir, ondan yok evde : :)

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam künefe üstüne Maraş dondurması desem :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yapma abla :))

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

layk vererek mi tamir edicen paramparça olmuş kalbimi, çocuğa çikolata mı veriyorsun? :( hem benim kendi çikolatalarım var evde :((

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

@Hakedis2 anatomisini çıkarıyor artık))

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Vallaha like atamıyorum diye kıvranıyorum hocam ya:))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sağ ol ya, valla sen de olmasan.. @Hakedis2 sağ omuz, orta mide, sol böbrek formasyonunu tanımadığımı yüzüme vurdu yine :'(

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam estağfurullah şu bistte sizin kazandığınızı kazanan var mı merak ediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Eline emeğine sağlık tsk ederiz takibe devam o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teessüf ederim @Hakedis2 ben obo tobo adam - eve bilmem ne tanıyor muyum, doğru dürüst fibo çekebiliyor muyum, flama formasyonunu tarlanın ortasına dikilmiş korkuluktan ayırt edebiliyor muyum acaba? çok az formasyon biliyorum işte ben, ne diye yüzüme vuruyorsun? :'( tepe yapmış bir şeyin ileriye doğru hedefini de göremiyorum ayrıca :'(

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hiç çömez gibi değil. Emeğine sağlık)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @deLiogLan_ alkim günlükte bana böyle görünüyor.. sarı renki kısa trend desteğinde bir yeşil yakarak kapatmış, yarın buradan yukarı mı yürür bilmem.. alttaki siyah 27 temmuzdan geliyor, onun desteği 36,52...

bu grafikte rsi yok ama günlükte bir uyum sorunu varmış.. fiyat tepeleri yukarı, rsi tepeleri aşağı gitmiş.. bu hareketten beklenecek düşüşü tamamlamış olup olmadığı yarın anlaşılır herhalde..

günlükte icho ile de baktım, 35,66 bulut desteği.. onun altında bulut altına iner..

özetle ben buradan alacak olsam 36,52 desteğine inmesine de ihtimal vererek alırdım.. onun da altında zaten yine bakmak gerekir..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Sol omuz baş sağ omuz @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam emeğinize sağlık .. son resimde sağol omuz baş sağ omuz obo tarzı bir şey var geçen ben de çizdim.. aşağı kırma ihtimali var dikkatli olunsa iyi olur:(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum