Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 17:56:37
EUR 34.6627 17:56:37
USD 32.3610 17:56:37
ALTIN ONS $2301.9950 17:56:37

Konu: dxy...

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Hayırlı Cuma'lar efenim.. Saygılar:)))

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Evet piyasa değerine gelsin iki gün de yeter bize bana müsade iyi geceler Allah rahatlik versin.. benim mod düştü yinee :(

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Narkoz verdiler kendisine.. Yakında uyanır merak etmeyin.. Uyandıktan sonra yüzünü dahi yıkamaz inanın.. Beraber yaşlandık kendileri ile, "eski dost düşman olmaz".. İyi tanışır biliriz huylarımızı:))

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Evet farkındayım inşallah alırsın bol bereketli kazançlar efenim bende var hiç kimildamadan duruyor

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Yarın alacağım diye aşağı salıyorlar sağolsunlar:))Bol şanslar:))ytd..

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Bende var ki zaten bugün birazını gümüş e geçtim ama

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Doğru anlamışsınız efem:))

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Altı yok, üstü çok dostum.. Göz yormaya da gerek yok, sümüklü çocuklarla uğraşmaya da:))Çok fazla uyutursan hasta ölür:))Hayırlı Cuma'lar:))ytd..

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Benjamin hissesi dediğin usd mi alacaksın öyle bir hisse yokki baktım ben

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Salı günü 2 parça aldım, yarın son takviyeyi yapacağım.

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Anladığım dilen olsa birde

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Benjamin ağbileri çok kısa vade de bu parite leri layık oldukları yere getirecektir.. Bu da son kelamlarımdan biri olarak burada kalsın- Acemi Güçlü Kurt- :))ytd..

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Ben yarın Benjamin hissesi alacam ustam.. Zaman daraldı.. Onslarla işim bitiyor kıssadan hisse:))YTD..

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

DXY altta bulunan aylık grafiğe ilave olarak kısa vade güncel durum analizidir.

Ytd...

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah size de selamlar.

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bende riskli işlemler yapıyorum şu sıralar , sıkı takip gerektiriyor. Ondan bu tarafa fazla vakit ayıramıyorum. Buralardayız zaten her zaman konuşuruz dostum.

1BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Selamın aleyküm

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Selâm dostum, fazla yazıp çizmediğin için seni rahatsız etmek istemiyorum.
Bilirsin güvenmediğim ata binmem, arada kısa maceralara atılıyor vur- kaç yapıyorum ama riskli işlemler olduğu için etkilenilmemesi adına yazmıyorum.
Hayırlısı olsun inşallah.

@VforVendetta•

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Her daim önümüzde ki en az 6 ayı kendi bakış açılarımız ile yorumlayabilmeliyiz BENCE:))Para kazanmak kadar kaybetmemekte bir bakış açısı:))ytd..

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Tabi ki dostum sadece fikir alış verişi.

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

2 en geç 3 ay içerisinde yukarıdaki parite lerin tersine döndüğünü izleyeceğiz dostum.. Şahsi öngörümdür, artık detay yazmıyorum, kesinlik içermez:))ytd..

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dönecekte bir noktada bakalım artık

0BeğenmedimŞikayet

Gamsiz_69 ()

Ben emanet para ile sahibine aldım kuyumcu önünde bekliyordum 16.30 a kadar düşük gelince aldım kendi param duruyor benim beklentim yine aşağı hayırlısı olsun dert etme

Bu minibüs modali j72748 gibi bir iki gün yazmayacağım deyip Altın yükselince ortaya çıkıp ne oldu demiyoruz en azından biz hep burdayiz. Kendi yazıları duruyor iki gün gelmeyecem yazmayacam dedi sabah altın çıkınca konuşmaya başladı su akışına göre şekil ...

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Mahmut kardeş, siteye tekrar geldim geleli sen soruyorsun bende yazıyorum:) ben TL ile asla işlem yapmam, inan kırk kez yazdım ama en çok sana yazdım. Ben en son kkm icad edildiğinde kur 10.20- TL'ye düştüğünde 10,85- TL'den makasla dolar aldım ve uygun fırsat bulduğumda parite yapıyorum, zararım da yok terste de kalmadım, onsu da sevmiyorum.
Anladın mı nerede olduğumu:))) 11 ay oldum TL ile yollarımı ayıralı...
@kyumcu_ozturk

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Tl ile terste kaldık gibi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum