Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:15:58
EUR 34.9839 07:15:58
USD 32.2051 07:15:58
ALTIN ONS $2414.8350 07:15:58

Grafiği gönderen: Yaseminnisa

Rasyomuz da trend desteğine oturdu duruyor bakalım. Ya düş ya çık kurban olduğum diyesim var. Bir yönümüzü bilelim yeter artık çektiğimiz çile.. :))) Megafonumuz da hayırlı olsun. Ytd.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hamdolsun gram olarak da dolar olarak da kazançlıyım bu sene gümüş için zor bır yıldı

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşe mart ayında gırmıstım gram azaltmadım çok şükür arttı hatta zarar kes deyince zarar ettim öldüm bittim görmemek lzım ben gümüş alımına 25 lerde baslamıstım zarar kes yapmasaydım şu anda hala zararda beklıyor olacaktım

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

belli olmuyor konusunda katılıyorum.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu sene de çok şükür gümüş ıle dolar ı artırdım . zarar keslerım kısa aralıklardaydı ve çok üzmedi beni son zamanlarda kar allarım uzun 21.60 ledan beri full sayılırım 22.10-45 arası kademe zarar kes harıç

pazartesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Sa burdan gumusa girlirmi yılmaz bey

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu işler belli olmuyor son dedıgımız yerler gecıliyor

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Dip tepe tahminleri cok iyiydi, bi geri dönüş yapsa fena olmaz.

Yedikıta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

75,4 son. sonra düzeltme. hemde yuksek bir düzeltme.

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

geçmiş artık ondan emekli ye ayrılır

pazartesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Abi bu sene senin alim noktalari hep basarisizdi zarar kesler yerinde yaptin, ama genel anlamda basarili bi al satini goremedim, gmstl nin 2.4 lardan cikisinda cok nokta atisi al satlarin vardi stratejini gozden gecirsen iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

Tamam yılmaz bey vekleyelim saygılar birazda espiri olsun

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

69 a duzelttık şu anda 76 ortası dersen 71 ler vekleyebılırız ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Uzun vade beklenti hocam hemen gelse de gelmesın demeyız ama ımkansız gıbı birsey kısa vadede:)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

74 ler mümkün gibi

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Haha; ) alemsiniz

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

çok beklersin.. )) yani uzun beklersin manasında. P.)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

Ne icin gümüşten Altın a geçmek lazım daha çok çıkar diye mi altin

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

inşaallah verir

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

70 asagısını çok beklemeden 69 larda gümüşten Altın a geçmek lazım fırsat verecek mı bakalım

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hakkımızda hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

67 beklıyorum :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum