Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0655 03:47:54
EUR 34.5723 03:47:54
USD 32.4261 03:47:54
ALTIN ONS $2287.6100 03:47:54

Konu: Bendeki en tepe nokta 24,11 ons 14,35

En tepeden satmaya çalışan bazen satamaz en dipten almaya çalışan alamaz. Fırsatları alımda da satımda da değerlendirmek gerekiyor. Dön yazdığım gibi yeni oluşan tepeciğin tepe noktası diğerinden büyük olması gerektiğini söylemiştim evet öyle oldu bir önceki tepeyi geçti 24,11 den döneceğini söylemiştim takip ediyorum daha Altın dan dönerse sat değerelendirilebilir yatırım tafsiyesi olmadan

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Şuan birşey yapılmaz zaten gele şu fed bir geçsin ozaman herşey daha net ortaya çıkar ve ona göre hareket edilir bana göre. Şuan sadece risk alınıp hareket edilir o da benim işim değil dileyen riskine katlanıp alır yada satar bilemem. Ben şahsen fed sonrası bakacam ne olur ne gider diye. Bereketli kazançlar dilerim sana. Hayırlı günler...

asosyalherif için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

asosyalherif ()

ben de yapacam da aldıgımı geri yerine koyamıyom sattıktan sonra. yükseliş trendinde olmasa yatay seyretse yapardım

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Doğrudur. Bi ara birisi vardı burada ve ufak oynamalarda dahi kazanıyorum ben senin kısadaki grafikler bile işime yarıyor diyordu o aklıma geldi ama ismini unuttum biraz zaman geçti üstünden. Şuan aynı şekilde yapabilen varmı bilmiyorum ama yüksek meblalar ile alım yapanların belki makas aralığı azdır değerlendirebilir birşey diyemem.

asosyalherif için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asosyalherif ()

benim kullandıgım platform 15-16 cent yukarı harekette makas ve vergiyi kurtarıyor. onsta 0.15 usd yukarı yönlü hareket yani.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ufak oynamalarda kazanan olmaz ama makas düşük olanların bazıları kısada al- sat yapıyorlar aşırı düşük sevilerde bilmiyorum ama meselâ birçok kişinin girip çıkmadığı yerlerden girip çıkanlar var ve kârda yaptıklarını yazıyorlar valla bende bilemiyorum nasıl oluyor? Neyse herkesin bir bildiği vardır elbet ben bunlara pek takılmam kardeşim. :)

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlısı bakalım. Ben alım tarafındayım elimde şuan birşey yok geri çekilme olursa uygun biryerden girmeyi düşünüyorum ancak dikkat etmek gerek giriş yerleride önemli! Neyse kardeşim sonra yazarım yine ben şimdi çıkmam gerek kendine iyi bak Allah'a emanet ol...

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

eyvallah sizede bende öyle düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam sunu anlamiyorum. 2 cent yukseliyor, 3 cent satis yeyiyor. Yani 3 cent satanin kari ne, 2 cent yukseltecek kadar alanin kari ne...

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bana göre dönme ihtimali var çünkü rasyo günlük te pozitif uyumsuzluk var ve artık rasyonun toparlamaya başlayacağını düşünüyorum. Takibe devam bakalım fed nasıl bir açıklama yapacak ve etkisi ne olacak ondan sonra zaten daha net belli olur herşey. Bereketli kazançlar dilerim...

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Üstad 24,11 onsu yakaladık bakalım dönecek mi

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bakarım kardeşim. Eyvallah.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

@Kerim5461 alt yorumda anlattığım noktaya doğru ilerliyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum