Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 07:28:11
EUR 34.7501 07:28:11
USD 32.4623 07:28:11
ALTIN ONS $2326.9950 07:28:11

Konu: Bakalım neler olacak

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Size defalarca burdan yazdım tek birinin cevabi dusmedi bu da dusmedi
Bilfirim var gözüküyor qciyorum hiç bir şey yok
Fakat bu seferprofilinizi ojurken gördüm
Öncekilere yazdiysanizdq görmedim
Evet ediyorum
Ama hala cesaret edip alamadim

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hala almadınız mı ? hanı benı takip edıyordunuz ben 22.60 larda fulledıhımı yazdım burada

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Sizce 23,10 dan alinirmi doğru mu qnliyorum

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sonrası 0.129 TL den jpy ye attigimida biliyorsun eee

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

@Yılmaz34 bayramda ben toplarken yüklü sen de vardın eksik varsa söyle dost daha ne diyim

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sen alt yoruma cevap ver önce sonra yaz gülünecek bı durum yok

İllaki benim lafımı geçireceksiniz o zamanı niye söylemiyorsun 10.40 dan aldığımı da 10.50 den alamazdim diyorsun ayıp

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Bu yaklasimi destekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Her insanın fikirlerini süzgeçten geçirip, kendime göre mantıklı olanını seçip, hedef belirleyip sabırla beklerim, uzun vadeciyim. hiçbir zaman zararım olmadı. Allah insanı akıl fikir vermiş başkasının aklıyla yola çıkılması için değil

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İlahi ben bayramda maliyet 10.40 TL den aldım 20k bu da külliyen yani dost

-1BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kardeşim ben eta'ya uyusaydım 10.50'den alamazdım halen satmadım duruyor beklemedeyim benim kızdığım nokta insanlar kendi düşüncesini yazdığı zaman neden kendisine uymadığı zaman kötülemeye geçip saygısızlık yapıyor benim kimseyi kaydırdığım falan da yok. Beni de yanlış anlamazsın umarım kin nefret iyi bir şey değildir onu anlatmaya çalışıyorum...

2BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kardeşim yanlış anlama senin ki boş muhabbet başka bir şey değil burada herkes kendi düşüncesini yazmakla Özgür o zaman balkondan atlasın dese balkondan mı atlayacak bırakın bu boş muhabbetleri kötüler bir şekilde eleştirmeyi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Yılmazcım sen tecrübeli birisin dost fomo nün ne olduğunu daha iyi bilirdin hayrlısı fede de birşey kalmamış petrol akıyor ne diyim hakkında hayırlısı ben acemiyim rastgele hayrlı cumalar tekrardan

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Güzel kedesım tabı ki işin latıfesı . ancak hem burayı takip edip hem gümüşssüz ve gümüş kazancından mahrum kalmana üzülüyorum. para aenın kart aenın farklı yerlerden de kazanıyorsun Allah artırsın ama bence bu diplerı çok fazla beklemen takıntı olmuş olabılir ben de 21.50 beklıyordum gelmedı 22.60 da fulledım sundu 23.10 mahrum kalma diyorum karar senin elbette sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kardeşim emin ol art niyetli değil yıllardır grupta bilirim adam huy edinmiş sürekli 5 aşağısını bekliyor olay bu emin ol iyi olduğunun farkındayım ve hislerimde yanılmam o da onun düşüncesi saygı duyman lazım sana zorla alma demiyor

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

25 ler mı uyacak:)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost bana uymaz buralar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bana ınanmıyorsun bari şatıroğluna güven dost al bıseyler mahrum kalma:)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Senin iyi bir insan olduğuna inanıyorum gerçekten, her insanın düşüncesine analizine saygım vardır. yalnız senin analizlerin uyumsuz dost. yıllardır grupta senin yorumlarını takip ederim hiçbiri tutmadı Sen beşleri beklerken onlara çıktı şimdi 10 99'u beklerken 14'lerde ve yukarısına çıkmaya devam edecek çok çok düşse düşse 12 küsürler gelir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Bir yıldır ha yükselecek ha yükselecek dediler. Eee bir yerlerde tutsun artık demi :)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Satiroglu fiseklemis bakalım satırı karpuza vurmasın yanlışlık Lada :)))

Alfa12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Bu köprünün Altın dan çok sular akacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

O zaman desene işlerin rengi değişecek eh hadi hayırlısı (!

Alfa12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Dost 60 olacak:)
AVrupalı dostlar öyle uygun gördüler.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dövizi iyi izlemek gerek rastgele

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum