Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 20:22:51
EUR 34.7433 20:22:51
USD 32.3560 20:22:51
ALTIN ONS $2300.1400 20:22:51

Grafiği gönderen: celik2119

Faiz indirimi başlamadan önce fiyatlar

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Biz enflasyona razıyız yeter ki faiz düşük olsun.. bir kere nas var... bakın faizler düştü, her şey ne kadar ucuzladı

0BeğenmedimŞikayet

Leyla82 ()

Fişi görünce gerçekten ülkenin geldiği duruma içim çok ama çok acıdı. Yazık hepimize:(

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Benzer ürünleri migrostan hesapladım 910 tl tutuyor ortalama.
Fiyatlar 5 sene öncesinden gibi ama sadece 1,5 yıl olmuş. Yazık...

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

2,72 ortalamayla huner'den çok iyi kazanç sağladığımı düşünüyordum @celik2119 hocam fakat az önce fark ettim ki aslında pul biberi ancak kurtarıyor... iyi haber şu ki ben pul biber yiyemem, acı yiyemiyorum.. tatlı kırmızı toz biber kıyaslaması yapayım, belki onu kurtarıyordur :D

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

1,5 yılda yüzde 470? yazıyla yüzde dört yüz yetmiş? başka hesaplamıycam, akşam akşam sinirim bozuldu :'(

tekaüt06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Nereden nereye hocam...

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ta kendisi hocam. İnsan inanamıyor ama hayaldi gerçek oldu.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Hayırlı akşamlar abi. Hürmetler

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

Oradaki pul biber 113,75 lira bugün.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

öyle mi @tekaüt06 pardon... emin olmadığım için soru şeklinde şey yaptım zaten... bu durum da benim yüzde 395 de eksik kalıyor tabii..

tekaüt06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Mücadele etme , anlatamazsın kardeşim
Sadece yol parasına yaylamızdan elma getirttim
İşçilik yok , satıcı yok vergi yok , yakıt ve otoban parası kg başına 7lira maliyeti oldu!
Birileri masallarına devam etsin:)))

0BeğenmedimŞikayet

tekaüt06 ()

O değil, mert gıdanın, 144 lira şu an.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

migros toz şeker mi oluyor o? sanal markette şu anda 113,75 olan? 1,5 yılda yüzde 395 mi o aşaa yukarı?

0BeğenmedimŞikayet

78SVKG ()

Sadece 18 ay önce ama sanki 20 yıl önce gibi :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum