Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 13:23:02
EUR 37.3969 13:23:02
USD 34.2832 13:23:02
ALTIN ONS $2656.5450 13:23:02

Grafiği gönderen: gorkemmmmm

⭐⭐gorkemmmmm ()
Gümüş

bakalım ne diycek ona göre yol alırım artık bende :)

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

5 cent oldu bir ara o zaman da gumus alasım gelmiyordu. Piyasa hareketlendi 16 cente eyvallah diyip gumus almaya çalışıyoruz. Garip bir durum :)

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

16 cente sevinir olduk valla :) bereketli olsun kardeşim inşallah oynamazlar tekrardan.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet düşürmüşler çok şükür. Yeni normal bu olur o zaman :) 0.7220 ten biraz erken satmistim 0.7154 alımını. Biraz önce gram artıyordu bakalim bari böyle devam etse.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

kardeşim makası biraz düşürdüler şikayet çok oldu ve talep azaldı demekki..

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Belki düzeltir de diyemiyoruz hiç umudum yok.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben güç bela 22.2 usdden aldığımı kar aldım da sattım. Nkolaya geçmek için 1 kg gümüş daha satarsam elde gümüş kalmayacak ful dolar a geçeceğim. Sıkıldım Kuveytten. Bunlar birşeyi düzeltmez. Geçen yıldan bunu bilmemiz lazım artık. Temsilcinin elinde değil bu işler. Bu arada gümüş 22.5 usdyi zorluyor muhtemelen 22.8 veya 22.9 usd gelebilir. 15 dklık grafikte ufak bir çanak kulp var. Kulp tamamlandı. Dün pmi verisi enflasyon aleyhine geldi. FED yine faize sert devam edecek beklentisi oluştu. Bu da beklenen düzeltmeyi getirdi belki de. Teknik ve temel kol kola.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

yapı kredi de öyle yani alıcı masraflı da desen alıcı yine sen olacağın için çift masraflı nakit çekebilirsen daha iyi tabi ama oda 2-3 gün alır

Rovan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

ikisini birden alıyor rovan muhabir banka ücreti amerika dan dolaşıyor ya para o ayrı bankanın kendi ücreti ayrı

1BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Kuveyte yedirmekten iyidir gittiği yere kadar :)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

evet oraya geçmeyi düşünüyorum. 22,20 den aldığım hala zararda düşün 30 cent çıkış yapmasına rağmen :)))

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Evet öylede swift yaparken 2 ücret kesiyor galiba sorduk bilende yok işlem ücreti ve muhabir banka masrafi var ikisini birden mi aliyor yoksa işlem ucreti yazan tutari mi bilemedim

1BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

aktif bank ta 2-3 centmiş

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bir bankanın huyunu suyunu öğrenene kadar bozuyor kendini bıktık artık

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Rovan 7/24 öyle mi

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

aynen öyle 50 cent üstünde kar yazmaya başlar oda arada oluyor. talep arttı şımardılar bu uyarıyı vermiştim ama olan oldu artık.

1BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Aktifbanka geciyorum 2 3 cent :)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

1 dolar lık hareket olmazsa zarar yazar aldığın sattığın bu makasla matematiğe vurunca böyle. O kadar yazıldıki bunuda bitirdi kuveyt.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

benimkide öyle oldu hala kara geçmedi.. uzun vadeci olcaksın ama gümüş çok oynak dolar dan farkı olmaz satmazsan.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Dün yüksekten parite yapmışım sonra 22.17 gördük 22.38 22.20 den ekleme yaptım kar bile yazmıyor nerdeyse ne kendimi yorucam mecbur uzun vadeci olmak zorunda kalıcaz.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

hep aynı dümen. zeyce 32 cent büyük bi makas bence birde vergi kesiyorlar.. yani 50 cent çıkış yapcak ki ufaktan kara geçeceksin oda bi ihtimal yani bence beş para etmez artık.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bende aradım yukardan öyle talimat geldi gibilerinden bişeyler dedi yapacak bişey yokmuş dedi, konuyu kapadı.

0BeğenmedimŞikayet

Gam ()

Bende sikayt etyim evet oyke dediler

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

politikaları batsın rezillik resmen. 8 den 32 ye çıkardılar şaka gibi. bu şekilde kalcak derse durmam zaten.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Banka politikası derler yüksek ihtimal

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

abi cvp gelince atarmısın sayfaya tşk

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum