Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:44:45
EUR 34.7748 10:44:45
USD 32.4684 10:44:45
ALTIN ONS $2337.9850 10:44:45

Konu: Fiba gün içi iyi akşam 16 dan sonra makas açiyorla

Bozocan ()
Gümüş

Gümüş usd makası gece gündüz böyle
Kuveyte geçtim pişman oldum

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Aynen öyle ama kuveytin duzeltecegine inanıyorum çünkü çok yabanci müşterisi var onları kaybetmek istemez:)

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

yani fiba yükseltiyor 16, dan sonra tşk

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

0.7200 0.7252 fiba

0.7230 0.7246 kuveyt
@asfar dostum durumlar boyle

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

ben baktım şuan fiba ya gümüş parite sini x2 yapmış 54 şuan

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Bakalım 16 sonrası etiket yap unutma

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

BDDK çok baskı yapiyor
Yoksa iniş cikişlar onlarinda işine geliyor :)

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

bende de aynı şuan ama 16,00 dan sonra x2 oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Olur atarim ama usd gümüş hep bu ayar da

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

adamlar çuvalla para kazanıyorlar neden düzeltsinlerki bozocan :)

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Evt benim özel kur
Yanlız 16 dan sonra TL makaslar artıyor
Muhtemelen Aralık ayına özel bir durum var bankalarda belli bir zaman böyle gidecek sonra duzelir

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

akşam açıyorlar makasları usd bazlı da saat 16,30 -17,00 de tekrar atarmısın görüntü tşk

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

fibanın makaslarıda iyiymiş.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum