Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:05:58
EUR 34.8126 19:05:58
USD 32.5874 19:05:58
ALTIN ONS $2394.0100 19:05:58

Konu: Rasyo

Rasyo 3h grafikte bir at nalı formasyonu mevcut, burada yukarıya bir hareket beklenebilir. Seviye olarak nerelere gider bilmiyorum ama takip etmekte fayda var. Çalışır ise gümüş ons u geri çeker. Ytd. Görünce paylaşmak istedim.
Saygılar...

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bakın bu solda örneğini verdiğim ve 1 hafta önce buraya attığım at nalı formasyonu grafiği biraz önce attığım grafikte bahsettiğim örnek formasyon. Bunlara dikkat edin derim özellikle dipte oluşan at nalı formasyonu ve tepede oluşan ters at nalı formasyonlarına.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Tam inceleme yapmadım grafiğin durumunu paylaşmak istedim sadece. Bakmak gerek diğer grafiklere ve rsi macd vs bunlara. Şuan birşey diyemem kardeşim ama şimdilik gerileme devam gibi.

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık
Beklenti nedir gümüş rasyoda

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

İşte grafiğimiz buydu.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim sağolun. Sizinde güzel çalışmalarınız var sizede başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Rasyo yukarı olursa gümüş ons aşağı olur kardeşim onu demek istedim. Kesinlik yok grafikteki formasyona göre bunu yazdım. Umarım anlatabilmişimdir.

freedom_believe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın. :) insan ister istemez kızıyor be kardeşim. Yani bilip bilmeden gel saçma sapan bir yorum yap sorsan ne yaptığını kendide bilmez ama millete gelip salça olur giderler! İnsanın teknik ile uğraşma hevesini dahi yok ediyorlar!

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Onun derdi başka bence. Hem bilmemesi böyle yazmasını gerektirmez. Bizde bilmiyorduk ilk zamanlar ancak hiçbir ustamıza bu şekilde yorum yapmadık! Biz usta değiliz lakin böyle yorum yapılmaz değerli kardeşim. Yanlışım varsa özür dilerim ama olmaz b şekilde ayıptır ya!

ottobariç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedom_believe ()

Gumus ons geri ceker yani duser mi yukaelir mi anlayan

0BeğenmedimŞikayet

ottobariç ()

Bende sattim zaten 1757

ottobariç için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ottobariç ()

Kardesim rasyo cikarsa 3 saatlikde gumus duser diyon bilgi icin sagol normal bilmeyebilir

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

O başka birşeye takılmış ta oradada anlamamış ne olduğunu ve bu şekilde şov yaparak birşey yaptığını sanıyor! Bilgin ile gelde bir açıkla nerede ne hata var ama yok işleri güçleri dalga geçmek! Bunlar var diye soğudum şu siteden.

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kıskanmayın sizinde olur :) yan taraftan birşeyler mi fısıldayan oldu sana heh?

ilker5000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Burada yukarı aşağı nerede? Tobo dan bahsediyorsanız orada hedefe geldi sayılır zaten. Peki sizin grafiği bir görelim bakalım orada ne diyor?

ilker5000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın.

Acemşahı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Acemşahı ()

Emeğine saglik

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çalışır mı bakacaz kardeşim :) ben gördüğümü çizerim ne olur bilemem, takip edeceğiz. Teşekkür ederim.

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok güzel olmuş

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum