Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0755 08:42:25
EUR 34.7433 08:42:25
USD 32.2820 08:42:25
ALTIN ONS $2318.6200 08:42:25

Konu: İşte grafik

etacarter ()
Dolar

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Ytd nedir yahu:)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Maşallah dost iyi sabr etmişsin biz al sat kar cepte yapıyoruz 17.80 benjo sat 10.80 geri al gibi fırsatlar geldikçe nasip ytd

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

euro alis 15.30. gram 410 satmadim :)

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_genç ()

evet hesabın çok doğru 88 dolar a göre 22 olması lazım ama 93 dolardayken indirim geldi ve o kurdan aşşa indiği vakit 4 gün geçmesi ve oralarda durması lazım indirimin yanması için sizin için demiyorum bazı arkadaşlar gün içi 2 3 puan indiği zaman hemen indirim bekliyor o işler öyle olmuyor

Jarabiniere16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jarabiniere16 ()

Biz bunları bildiğimiz için, rakamların bildiğimiz kadarı ile hesap yapıyoruz.
Ama başka etkenler ne olabilir?
Misal vergi, indirimli alım.
Zamanında alınmayan verginin fiyata etkisi, bayilerin kar oranı falan filan.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Hocam petrol fiyatında sadece varil ve benjo fiyatları belirleyici midir.
Başka etkenler var mıdır.
Bu şekilde hesap yanıltıcı olmaz mı.
Sizce.

Jarabiniere16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ödeme vardı dost euro lar gitti sen neler yaptın

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jarabiniere16 ()

Tam rakam olsa yapardım hesap
Ama verilen rakamlara göre
Petrol 130*16 = 2080 lira varil fiyatı
Şimdi ise 88*18.61 =1637 TL şimdiki varil fiyatı desek
5.90 TL kadar fark oluyor.
Yani o zaman 28 ise, şimdi 22.10 TL olması lazım.

Ama , dediğim gibi tam rakamlar yok. Ben şimdi 88 dedim petrol, ama bir hafta önce 97 lerdeydi misal

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Uerolari satinmi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İnan bildiğim 4 işlemi unuttum yahu neyse (: ytd.

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Üstadım matematik yetiyor da işlerine gelmiyor

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ham petrol 130 benjolarda iken benjo 16 TL lerde idi motorin ise 28-30 TL lerde idi şimdi ham petrol 77-80 bandında benjo 18.6 TL TL bazlı kaç olmalı ? Benim matematik yetmedi bu işe

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum