Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 17:01:11
EUR 34.8055 17:01:11
USD 32.2688 17:01:11
ALTIN ONS $2319.2250 17:01:11

Konu: Yorumsuz btc grafiği..

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Her ne kadar bazı btc balinaları bu grafiğin geçerliliğini yitirdiğini söylesede çizgiler müthiş çalışmış...Amaç sadece bilgi vermek.Edebiyle yazmayı beceremeyenleri ilgilendirmez.YTD.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben 23 kasımı bekleyeceğim

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ftx olayını atlattık sayılır yeni bi fud haber düşmezse önce yön yukarı olmalı

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Patirmadan stop köy bari

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

btc 15e inerse hepsi patırar

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Eee burdan kaça düşerse stop olacaksın yüzde 50 elindekini

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

btc athden yüzde 77,5 düştü bu ayı için yeterli deyip yukarı vururlarsa ayı bitiş rakam yüzdesi 77,5 86 arasına güncellenmiş olur bu oluru oladabilir deyip yüzde 50 mal aldım senin anlayacagın

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kafam dolu düşünücem sakın kafa ile bakıcam misafir var

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Stop sert hareketlerden seni korur 16ile 13900 arasında çok fark var rakamalar küçüldükçe her rakam daha çok deger kazanır btc 60 binde iken yüzde 10 bakiye erimesi için 6k gerekirken şuan 1,5 kda paran yüzde 10 erir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

16 k da almaya basladigin mali niye stoplarsin

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ben kimseyi etkilemiyorum benim aylardır planım belli 16kda toplamaya başla 14 Altın a düşerse alımları hızlandır sen en dip noktadan girip athde çıkmak istiyorsun sanırım kusura bakma ama piyasa yapıcı sen degilsen bunu yapabilmen bir mucize olur

0BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Oyun cok farklı btc ölmez bu piyasada lakin coğu alt eth tabanlı ve eth max arz sınırsız her geçen gün de arzını arttırıyorlar btc belki 12 den belki 9 dan belki 3 ten bi yerden dönüp ath sini yapar lakin eth yaparmı altlar yaparmı burda hangi küçük yatırımcı btc alıyor hiç kimse onlar btc ile oynayanlar bi şekilde cıkarırı parasını ama alttlar da olanlar zaten en iyi 10 kat erittiler türkiyede ise bu oran belki 30 40 katı buluyo enflasyonla nasıl bi ath bu adamın zararını cıkarabilirki sanada tavsiyem maks arsı sınırsız olan hiç bir alta para basma bu defalarca yaşanmış arzı sınırlı ve maks arzı piyasaya sürülmüş altlar daha mantıklı onunda bi garantisi yok bi bakımdan eth sınırsız olduğu için altların coğu eth ile hareket ediyor iki ucu bklu değnek ne diyeyimki bir tek torn var elimde başka hiç biri mantıklı gelmiyor

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Buralarda alım yapıyorsun ama kesinlikle gelecek deyip 14k altı mileti etkileyip frenliyorsun bu doğru mu

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ben yarı maldayım şuan geri kalan yüzde 50yi ise 14knın Altın a atarsa kullanacam dip gelse bile bunun akümüle süreci olacaktır bi müddet daha sürünürüz diplerde

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam dedim ya herkesin piyasa algısı kendine SAYLOR 40000 usd lerdende btc aldı 20000 usd lerdende aldı toplamaya devam ediyor. Piyasadaki balinalar btc nin % 74 yakınını hodl yapıyorlar şu anda bende lunc yi 4 sıfırlada topladım ama hala çıkmadım güzel karım olmasına rağmen herkesin yatırımı kendine.. YTD.

Kralfx44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Luna olayında nasıl yaptılar aldıra aldıra aldıra pert ettiler aynı senaryo uzun vade

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Aynen sana katılıyorum bende bu döngüye önem veriyorum 13900 ve Altın da gördügün an fullerim ben btc döngüsü bana bunu söylüyor

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ben 2021 29000 usd lerden btc alıp 44000 usd lerde çıkmıştım ve btc de 16000 usd leri ayı da göreceğini yazmıştım. Ben btc 20000 usd lerde alt coinlerden toplamaya başladım bu saatten sonra 2024 havlinge odaklandım düşüşler beni çok bağlamıyor kademeli alımlarla yola devam diyorum. Herkes piyasayı algılamasına göre pozisyon almalı bence. Araştırmalı körü körüne başkalarının algılarına göre değil. BTC her öldü denildiğinde yeni ath lar yapmış.2024 havling yeni bir bahar ve 2025 yeni bir ATH YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Alım yaptın mı 23 kasım ne peki trend değişimi olabilir demiş calculater bu değişim tepeye çıkıp son noktayı kırınca mı onay almış oluyor trend değişimi başladı deniyor yoksa dip mı yapıyor o tarihte

0BeğenmedimŞikayet

Kralfx44 ()

Kusura bakma ama saçma sapan bi grafik 1000 usd ile 10000 usd arasında 9000 usd fark var bu oranla 10000 usd ve 100000 usd arası mesafe 90000 usd bu oranı aynı şekilde göstermişler yani saçma sapan olmuş grafikte 9 k usd lik mesafe ile 90 k usd lik mesafe oranı aynı

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Her görüşü önemsiyorum akıl akıldan üstündür

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bunu sen mı diyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bu grafige göre buralar dipmi btc için sayın dönence

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum