Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:24:53
EUR 34.7748 13:24:53
USD 32.4684 13:24:53
ALTIN ONS $2337.9850 13:24:53

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

maksadım tartışmak değil buna cevap istemiyorum .ltf..

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam hayırlı günler. OyakC inveo agesa kartn tknsa angen vestl. Demir çelik eklemedim sepetime ağır gittiği için. Sizin varmıdır şu sektörde olabilir dediğiniz bir sektör hocam

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Y_A_A_E_H_S ()

Çelik bey pek yorum yazmam ama sizin bir konuda fikrinizi merak ediyorum. Yükseklerden gümüş almıs biri olarak dolar borcum var. Gümüşteyim ama dolara gecmek için vaktim var. Ons yükselişi için 2-3 yıl diyorsunuz, 2023 ilk yarısı ons dolar öngörünüz nasıl? Ne zaman geçiş yapmalıyım dolara kestiremiyorum. Dolar bazında çok zarardayım onslar cok yüksekti ben alırken. Yatırım tavsiyesi istemiyorum sadece fikir diyelim:) tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

PASTUTANTENEKE ()

@celik2119 merhaba nasılsınız
Dolar BIST kkm devammi hocam keza bistte devammi bu önemli benim için hocam ? Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

farklı düşüncelerimiz var. bu konu uzar ben kapattım.)

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

ben gayetde savunurum hiç korkmaya gerekde yok bence. herşey ortada ama dediğiniz gibi görmek istememek diye bişey var

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben dış güçleri abartıp ülkemizi hafife aldığınızı düşünüyorum. Atatürk döneminde de çok dostumuz yoktu ama de. leti kurup Os. anlıdan kalan dış borçları ödeyip satın alma gücünü de artırmışlardı.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet aynen öyle düşünüyorum.. işte sonraki süreçtede dış güçlerle ters düşünce belkide eksen kayması dedikleri şey ki. ( kaydımı kaymadımı bilmiyorum).. )) dış güçler bir şeyler demeye başladılar. sonuç ortada. bana göre dolar ın hükmü var oldukça yönetime kim gelirse gelsin sonuç değişmeyecektir. sonucun değişmesi için tam bağımsız güçlü bir ülke gerekli ki onada müsade etmezler. çünkü dünyadaki siyasi konjonktür şuan için tam olarak müsait değil..

https://yorum. altin.in/tum/gumus

bu yorum düştümü emin değilim.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet aynen öyle düşünüyorum.. işte sonraki süreçtede dış güçlerle ters düşünce belkide eksen kayması dedikleri şey ki. ( kaydımı kaymadımı bilmiyorum).. )) dış güçler bir şeyler demeye başladılar. sonuç ortada. bana göre dolar ın hükmü var oldukça yönetime kim gelirse gelsin sonuç değişmeyecektir. sonucun değişmesi için tam bağımsız güçlü bir ülke gerekli ki onada müsade etmezler. çünkü dünyadaki siyasi konjonktür şuan için tam olarak müsait değil..

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2016dan sonra da satmaya devam ettiler ama dolar 10 katına çıktı.

ibo4 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yani sonuçta dolar 10 sene artmadı insanların satın alma gücü yükseldi, ve dış güçler bir şey demedi. Demek ki mesele dış güçler değil

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

işte bu ise: en küçük , en dar, en cılız bakış açısı..)

ibo4 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibo4 ()

Eldeki malları satınca kasa doluydu

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bu durumun doğru adımlarla alaksı olduğunu düşünmüyorum. o süreçte , siyasi birliktelik, sonrasında siyasi farklılık etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2002den 2016ya kadar dolar neredeyse sabit kaldı. Enflasyon düştü, faizler indi. İşsizlik azaldı. Doğru adımlar atılınca işler düzelebiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

90'dan 99a kadar Anayol, Refahyol gibi sağ ko. lisyonlar yönetti.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

DSP Anap ve Ba. çeli ile 1999dan 2002ye kadar ko. lisyon ortağı oldu. Anasol- m. Mecliste azınlıktaydı. En fazla %22 oy aldı

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dsp merkez sağ değildi. o zamanda durum farklı değildi. ben bunun yönetim ile alakası olmadığını düşünüyorum.. dolar ın hakimiyeti ve hükmü yapılan gizli antlaşmalarla kabul edilmiş olduğunu düşünüyorum.. yönetime kim gelirse gelsin aynısı veya benzeri olacaktır.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın. 21 civarına bir düzeltme olabilir ama ana yön yükseliş olduğu için elinizdekini satmayın. Düşerse takviye yapılır.

Gül_rose için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günaydın. Bir şey aldığımda yazıyorum.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Çelik hocam iyi akşamlar nasılsınız size yine bi sorum olacak umarım sıkmıyorum sizi gümüşte düzeltme olmadı demi olursa kaça kadar olur ekleme yapmak istiyorum

-1BeğenmedimŞikayet

Habibe35 ()

Aynen Celik hocam like niz verildi fazlasiyla

7BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

1990 ile 2002 arasında da ülkeyi şimdiki gibi merkez sağ pa. tiler yönetti

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Emeğine sağlık değerli dost acı ama gerçek bir tablo kımsenin zoruna gitmesin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum