Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 11:36:18
EUR 35.0532 11:36:18
USD 32.5824 11:36:18
ALTIN ONS $2347.4000 11:36:18

Grafiği gönderen: Hakedis2

#İsgyo

Hacimlenme var..8.07 üstüne atarsa güzel olur..ytd..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hee aynen))

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Aha abinin mi abla:)?

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Ankara dan selamlar. ))) Geleyim birinin ifadesini alayım dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Tamam hocam ama sıkıntı yok benim açımdan rahat olun çok fazla değil zaten..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Dikkatli olun hocam..

Doruk18 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Usta endeksin ne yapacağını bilemeyiz tedbirli olun ..

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Dostum endeks gidiyor kağıtlar kardan zararda tedbir almalı mı ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Düşmez sabır :))Panik yok.. Aldık koyduk ... inandık bir kere:)) Olmazsa ekleriz..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Doruk kağıdı tut düşmesin :(

0BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Biz yolcular bindik kuleden onay bekliyor demek ki hocam :)) bu sıralar uçuşlar fazla..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Eksik olma hocam sağol Varol.. :) bu kadar hacimi neresine yapıyor da kalkmıyor anlamadım ama ümitliyim bakalım; )bi tavana kitlemiyo mu ya süper olur da önce bi kalkması lazım:)ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Hiç darılırmıyım hocam :)) Şimdiye kadar sizinle hiç zarar etmedim şükür :)) Siz bilginizi paylaştınız ben de sabrettim Allaha şükür hiç üzülmedik şimdiye kadar. Hem kaybetmekte kazanmayı öğrenmenin temelidir. Kaybetmeyi bileceğiz ki kazandığımızda şükredelim değerli hocam. Bilgi çok değerli onu paylaşansa paha biçilmez değeri . Benim için çok kıymetlisiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

8.07 üstüne atarsa heralde bir şeyler olur heralde yani .. :) olmazsa dsrılmaca yok doruk bak:)

0BeğenmedimŞikayet

Doruk18 ()

Aldım hocam:))

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hacim 201 mlnTL oldu.. YTD..

0BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Sağolun hocam isgyo 7.40 9.20 aralığında çalışıyor geçenlerde iki tavan almıştım iki günde.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

152mln hacim usta.. iki oldu 8.07 red yedi.. üstüne atarsa inşallah yürür.. siz de sağolun..

BU_Sİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BU_Sİ ()

Emeğinize sağlık Hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum