Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:09:20
EUR 34.7748 06:09:20
USD 32.4684 06:09:20
ALTIN ONS $2337.9850 06:09:20

Konu: Dxy - Günlük

⭐⭐LoRdLy ()
Sterlin

***Amerikan dolar Endeksi 110, xxx bandında ve yükselen trend içerisinde yoluna devam ediyor. Bana göre beklenen gevşeme olmadı. Siyah hat Altın da kapanışlar yaparsa grafiği yeniden yorumlayıp alt destek noktalarını da paylaşırız.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Hocam bende dün sordum size. Gayet mantıklı cevap verdiniz. Sonra sterlin yükseldi. Evet alsaydım kar ederdim çok. Ama sonuçta cesaret edemedim. ve siz birine kalkıp ta "burdan al"deseniz ve bu sefer düşse tam tersine , ozamanda yok efendim vebal aldınız diyeceklerdi. Kendi risk alamayanlar kaybetmeye ve başkalarını suçlamaya mahkumdur. siz ve sizin gibi hocalarımız değerli. emeklerinize saglik

LoRdLy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mfsa ()

Paylaşımlarınızdan, grafiklerinden istifade ediyoruz kardeşim, emeğinize sağlık. Teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Grafik çizip paylaşmaktan gözlerim ağrıyor arada inanın. Sadece sterlin için değil diğer yatırım araçlarını da takip ediyorum. Bunları da bıraktık globalde haber de takip etmek gerekiyor. Merak edip grafikleri inceleyip ona göre yorumlayabilirsiniz. Yatırım Danışmanı değilim. Ben de sizler gibi yatırımcıyım. Bildiğimi de epey ayrıntılı yazmaya elimden geldiğince de destek ve direnç noktalarını belirterek paylaşıyorum. Acele eden herkes kaybetmeye mahkum. Güveniyorsanız tüm enstrümanlar tamam sa biraz pahalı da olsa güven içinde girersiniz. Ben sizin ne kadarlık yatırımla ne kadar risk alarak alım noktası belirlediğinizi bilemem. Kinayeye gerek yok. Alım- satım veya parite sizlerin kararı. İyi akşamlar dilerim.

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Evet acele etmedik şimdi nasıl alınır mı yoksa 22 yi geçsin mi

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Hocam sterlin için alım öneriniz var mıdır acaba. ytd. saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok teşekkür ederim değerli hocam tetikteyim sorun çözüldü ama bir saat geriden geliyorum:):)

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Acele etmeyin, isterseniz 21 Altın a geçenki gibi bir sarkma olursa (Telefon sorununuz olduğunda alamadığınız zaman) değerlendirebilirsiniz.

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Anladım hocam 21,20 oldu şimdi de bakalım nereden alsak acaba ne kadar sarkar tahmini?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam buradan dolar ı sterlin e parite nasıl olur

1BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Trend çizgisinin üzerine çıktı yeniden. Sadece sarkma var. Çizim milimetrik olmayabilir. DXY için negatife döndü diyemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Hocam yeni ön görünüzü müsait olunca atar mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Çıkmadın değil mi

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam iyi gidiyor maşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum