Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:21:31
EUR 34.8238 14:21:31
USD 32.3379 14:21:31
ALTIN ONS $2301.8900 14:21:31

Grafiği gönderen: Aztoler3954

Aztoler3954 ()
Ons

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Ve Aleyna Aleyküm Selam

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

164* ile 163* belki biraz daha aşağılarda olobilir. tahmin hocam tahmin. kesin düşecek diye birşey diyemeyiz biz. Ytd ytd ytd

0BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

uzaklaş dedim lütfen engelemeyi sevmiyorum ben... kahvede sevmem zaten...

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

davuta hocam dedikten sonra senden ricam bana ne iyi ne kötü asla mesaj yazma... lütfen... onun herşeyi kopya... copy paste... azize söyledim ben sen azizde değilsin... hocası davut kardeşim... birde oumar var abubakar oumar onada dilersen üstad diyebilirsin... ama benden uzaklaş lütfen...

1BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Ons için DavutDavut yorumu (16 saat önce)
Konu: 6 Kasım 2022 Aztoler3954 Ons grafikli yorumu

Selamün Aleyküm hayırlı tatiller Aziz abi. sadece grafikle hareket etmek kendi düşüncem ve kendi yatırım görüşüme göre hataya düşmeme sebep olur. yalniz o rakkamlar için imkansız deyip emin konusacak bir insan değilim. ama o rakkamlarin gelmesi zor diye düşünüyorum. Ytd. Henüz piyasa açılmadı ama bizlerin tahmini biiznillah 168* ve belki 169* buralardan dönebileceğini 164* 163*buralara kadar düsüş ve tekrar buralardan yukarı gidip asıl beklediğimiz 161* altindaki dipler gelebilir diyorum gelir demiiyorum. ytd. şimdi bunu yazdığımız zaman hemen bize kızıyorlar. kendimde altina yatırım yapiyorum niye düsmesini isteyelim istiyoruz ki Altın hep yukarı çıksın herkes kazansın. derdimiz düşüpte insanlar zarar etsin değil. Ama ons'da yasanlar hareketler şuan hep böyle devam etmiş durumda. ytd. Gelmezsede tahmin tutmadı deriz. En doğrusunu Cenabı Allah bilir.

Manavgat007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

che_guavera1341 ()

aziz vermişsin coşkuyu yine...

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bönbönbakan ()

Kahve falından hallice bir tahmin olmuş. :)

0BeğenmedimŞikayet

Manavgat007 ()

Tahminin nedir kardeşim

DavutDavut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Biliyorum ömer kardeşim. ogunleri çok iyi hatırlıyorum. yalniz mesele aslında ne biliyormusun. herksesin bir beklentisi ve inandığı birşey var. hedef olarak. iste Aziz abininkide inandığı şey onsun tepetaklak olacağı. oda buna göre hareket ediyor. kimsenin kalbinden geçeni Cenabı Allah'tan başka kimse bilemez tabi ama, Aziz abi kimsenin zararını istediği için bunu yapmıyor diye düşünüyorum O sadece inandığı beklentinin gerçekleşebilecegini düşünduğu için başkalarida zarar etmesin diye böyle milleti uyarıp yazıyor zannedersem. kimseye kızmayalim benim tavsiyem. zaten isteyen istediği beklentilerini yazıyor. kim kimle aynı bekklentiye sahipse onu takip edip dursun. insanlarda işlem yapacaksa kendi aklıyla yapsın. aziz abi böyle yazmış, ömer hattap şöyle beklentisi varmış, bizim tahminimiz böyleymis diye kimse kimseye kızı kalp kırmasın. Ama gerçekten insanları aldatmak zarar görmesi içinde birileri yorum yazıyorsa, oda Cenabı Allah'a hesabını kendi verir. Bizim derdimiz sen gibi azia abi ve sizler gibi arkadaşların amacı kimse zarar görmesin niyet bu aslında.

Ebubekiromer29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Biraz daha yukarı gidebilirim ve nereye kadar ytd

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Tahminim gelirse sitenin en favorilerinden olursun artık :)

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Cenabı Hak hepimizden razı olsun. bizler tahmin ve beklentilerimizi yazıyoruz. gelir gelmez bilemiyiz. ytd. inşaAllah herkes kazansın.

Escape2 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Beni takip eden arkadaşlar dikkate alsın son günlerimiz diye düşünüyorum... kimseye satın veya alın demiyorum sadece beklentimi ve kendimce ikaz yapıp dikkatli olmalarını öneriyorum... benim gördüğüm surda bir kaç gün içinde çok büyük dususlere maruz kalacağımızdir, bugüne kadar alistirdilar düşen çıkar diye kanmayın...1700-1850 bandı 1680 Altın a indigimizden beri bitti... son fakeleri yapıyorlar, bir anda salacaklar ve nerdeyse 150/200 ve hatta 300 dolar lara yakın yerlere atıp sonra yine aylarca altın yatırımcısı ile oynayacaklar, haberleri okuyanlar bilir son altın alım satım grafiği veya stok yapan ülkeleri siralamislar Batı'nın tamamı almaz ve bir yandan eksiltirken stoklarını dünyanın doğu tarafında sayılan ülkeleri alımlarını arttirmislar, sistemi batı kurdu arkadaşlar doğu taragida bı sisteme yıllar içerisinde uydu katıldı! Neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum sistemi degistiricegiz diye bas bas bagirirlar iken sistemin sıkıntılarından korunmak amaçlı stok yapan ülkelere bu imkanı verecekler mi acaba? .. o yüzden önümüzde ki bir kaç gün çok dikkatli olun yakin zamanda 1350/1650 aralığında gezmelere doyamiyacagiz... işte o banda inerken herkes dikkatli olsun ve bir yandan da kazansın istiyorum.. herkese bol sans

0BeğenmedimŞikayet

Escape2 ()

Kardeş biz senden razıyız Allah da razı olsun hep kazanç olacak diye bişey söz konusu değil bu piyasada doğru bir iş yaparsin çamur atan çok olur onlar hep yapar bunu sen bildiginle devam et bu piyasaya senin gibi insanlar lazım kimse zarar etmesin

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Herhalde tabiki Allah bilir bizler birerbtahmin edip hareket etmeye çalışıyoruz bol sans hepimize

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Selamün Aleyküm hayırlı tatiller Aziz abi. sadece grafikle hareket etmek kendi düşüncem ve kendi yatırım görüşüme göre hataya düşmeme sebep olur. yalniz o rakkamlar için imkansız deyip emin konusacak bir insan değilim. ama o rakkamlarin gelmesi zor diye düşünüyorum. Ytd. Henüz piyasa açılmadı ama bizlerin tahmini biiznillah 168* ve belki 169* buralardan dönebileceğini 164* 163*buralara kadar düsüş ve tekrar buralardan yukarı gidip asıl beklediğimiz 161* altindaki dipler gelebilir diyorum gelir demiiyorum. ytd. şimdi bunu yazdığımız zaman hemen bize kızıyorlar. kendimde altina yatırım yapiyorum niye düsmesini isteyelim istiyoruz ki Altın hep yukarı çıksın herkes kazansın. derdimiz düşüpte insanlar zarar etsin değil. Ama ons'da yasanlar hareketler şuan hep böyle devam etmiş durumda. ytd. Gelmezsede tahmin tutmadı deriz. En doğrusunu Cenabı Allah bilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum