Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 17:58:04
EUR 34.6688 17:58:04
USD 32.3616 17:58:04
ALTIN ONS $2303.2850 17:58:04

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Bir üst trende ve fibo direncini aşmasına izin çıkmadı ancak belki de haftaya yine 21.23 ve üzeri konuşacağız. 19.66 üzerinde hala kapanis almaya çalışıyor. Aslında gidecek ama yarına kitlendi görüntüsü var. 2s ve 4s zaman dilimlerinde bir dip yapıp rahatlasın da.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Peyzajci hangi kağıt o bizim necen haberimiz yok:))

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Insallah dostum kazancindan garip gurabanin hakkini ayirip teslim etmeyide unutmayasinki veren rabbim daha cok nasip etsin

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Bereketli olsun. Ben 2021 haziranından beri gümüşte dünyaları kazandım çok şükür. Rabbim helaliyle harcamayı nasip eylesin cümlemize

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Saygi duyarim bende uzagim dedim simdi icindeyin iyiki icindeyim dostum

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Gentsn den bir atak bekliyorum ama asla ytd bende yuklu var bu gun biraz hareketlendi yarin tavan bekliyorum

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Ben borsadan uzağım. O yüzden 1/milyon olsa girmem.

0BeğenmedimŞikayet

Uygur063 ()

Bugün yarın yeni kağıt varmi

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Nisanda 7.22 tl olan bir kagit simdi 155.80 oldu yuzdeligini sen hesapla dostum

1BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Ev ve araba bankalar kredi vermediği için bir süredir yerinde sayıyor. Ama akaryakıt 8 ayda 4 misli oldu. Gıda 2-3-4 katını görenler oldu.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam birkac tavan yaptirip duzeltmeye goturuyorlar genlede cok saglam kagit olmadikca sasa gibi kagidin olsun 78 de aldik 131 di en son

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gecen seneye göre kazanan emtıa ev araba oldu borsa dolar Altın hepsı gerıde kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Su an benden kagit istemeyin bu isin ustalari kenara cekildi beklemede bir isik gorursem yazarim

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum karini alip onunla yeni kagit aliyoruz sifir malitete kadar dusurup uzun tuttuklarimiz var tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Allah bereket versın tavandakı hıssetı satma beklet bence sonra sattığına pısman olursun yıne de sen daha ıyı bılırsın

0BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Aslında elinde ticari emtia olan hepsinden çok kazandı. Ama borsa geçen sene 6 dan 12 ye çıkan gümüş gibi yatırımı koruyor. ama yine de koruyor. Gümüşü alıp satabilen kazanabildi sadece

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Buna katılıyorum :)

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum persembe hocamin isaret ettigi akcns aldim 37. x bu gun 48. x sattim dusun 4 is gununde 8.42 tukas aldim yarisini 13.50 yarisini 18.80 de sattim krvngd aldim yuzde 38 kazandim daha ne diyeyim yeotek aldim bir ayda yuzde 107 daha ne diyeyim

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Hayırlısı be kardeş düze çıkartırsın hepsini yarını bir görek borsada hangi kağıtları alıpsun sayar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu sene borsa yılı oldu . Gumus hüsrana uğrattı mılletı arada yızde 3-5 artıyor sonra verdıgını alıyor

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Haa bu arada teneke de var zararkes yapmistim bir kismini ordan gelen ve biriken tl yi bistte degerlendiriyorum tenekede var bolca hala sarikizda platinim yok malesef; ((

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bist cok iyi 12 15 kagitla surekli degistiriyorum hergun bazen ust uste bunlardan 3 u 5i tavan yapiyor

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Maşallah Allah arttırsın. Bakmam lazım onslarin hareketlerini bile çözdüm diyemiyorum. Borsa çiğner beni :) Yalnız ASRN hoca ile irtibatı koparmamak gerek. Dalgalı denizde yönünü kaybedene yol gösterir.

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Maşallah hocam çok emek veriyorsun ellerine saglik.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Senide bekleriz orda kagitlara grafik hazirlarsin dostun masallah hersey cok guzel

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Zarar bitti artik para sayma makinasini cikardim yerinden ; )) dostum varolasin

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Helal sana peyzajcı tenekeden kurtuldun borsada mı kazanıosun:)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Teşekkürler borsa isleri gumusun verdiği zararı ve zaman kaybını cikartiyordur insallah.

1BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Emegine saglik dostum aksam kahveni yolladim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum