Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 21:01:45
EUR 34.7667 21:01:45
USD 32.3633 21:01:45
ALTIN ONS $2360.4100 21:01:45

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir.

Andırıyor değil mi ? Bahtı benzesin :) Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Bakalım artık , adamlar 1,5 - 2 yıldır kademe kademe düşüş yönlü baskı kurdu. 11 usd den 30 usd ye hızlı çıkışı yoğunlaştırılmış bir zaman diliminde sindirerek kademe kademe düzeltti. Bu süreçte bu baskıya maruz kalmak gerçekten zor insalar için. şimdi dönüşe dair ufak sinyallar görüyoruz . Ama asıl olan fed ne derse o olur. Ben çıkıyorum cümleten iyi geceler arkadaşlar.

YılmazDemirci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Teşekkür ederim paylaşım için , artık bundan sonrası bizi aşar biz makul sınırlar içinde teknik analizin el verdiği ölçüde basit fikir paylaşımında buluyoruz , ama sizin yapmış olduğunuz paylaşım asıl belirleyici olacak olan fedin ne karar vereceği.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Olaylar bu minvalde gerçekleşirse Füzeden daha hızlı tırmanır metaller alım fırsatı dahi vermez

1BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

.

FED FAİZ ARTIŞLARI SONA GELİNDİ ÖNCE YAVAŞLATIP SONRA İNDİRİME BAŞLAYABİLİR...

Ekonomistler arasında bu faiz döngüsünün "zirvesi" veya "nihai faiz oranı" konusunda artan bir anlaşma FED, %4,5- %4,75 aralığının nihai faiz artışı oranı olacağını kaleme aldı.

Wilmington Trust'ın Baş Ekonomisti Luke Tilley, Powell'ın enflasyon konusunda cuma günü gelen iyi haberlere odaklanarak aralık ayında daha küçük bir faiz artışı sinyali vereceğini düşündüğünü söyledi. Tilley, özel sektör ücret artışında belirgin bir yavaşlama olduğuna dikkat çekti.

Piyasalar, para politikasında bir değişiklik olacağına dair sinyaller bekliyor. Birçok yatırımcı Powell'ın basın toplantısını daha yavaş bir faiz artışı döneminin gerçekten geldiğini ima etmek için kullanacağını düşünüyor.

Yakın zamanda Wall Street Journal'da yayınlanan bir haberde, bazı FED yetkililerinin faiz oranlarını toplantı başına 75 baz puan artırmaya istekli olmadığı belirtiliyordu. San Francisco FED Başkanı Mary Daly'nin FED'in faiz artışı hızını yavaşlatmaktan bahsetmeye başlaması gerektiği yönündeki yorumu da piyasalarda FED'in faiz politikasını yavaşlatacağına dair bir işaret olarak kabul edildi.

Amherst Pierpont'tan Stanley Ekim ayı boyunca, 10 yıllık ABD Hazinesi tahvil getirileri %4,2'nin üzerine tırmanmasının ardından %4 seviyesine geriledi.

Stanley konuyla ilgili açıklamasında "Sona yaklaştığınızda, her hareket gerçekten önemlidir" dedi.

Auto™ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Açıkçası ilk dalgalanma 22,5 usd test edilirse ben satarım kendi adıma ,

Tabi bu günlük grafik bize bir fed desteği lazım ki ancak oluşsun. Yarın az hasarlı geçirirse xag bir nebze rahat nefes alabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

Tuncayxx ()

Bu yoruma bı Sütlü tatlin benden abi afiyet olsun

2BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

En büyük usta kendi kendine alıp satan ve kar edendir :) Gerisi yalan.

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Emeğinize sağlık Füzeye bağlıyoruz desenize artık metalcilerin yüzü gülsün birazda

0BeğenmedimŞikayet

Tuncayxx ()

Saol abi iyiki burdasın

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Hayırlısı olsun diyelim , şu aşamaya kadar oluşan dalgalanma çok tanıdık geldi paylaşım dedim.

Tuncayxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Amanın, bu ne demek şimdi hocaların hocası, bilmediğimiz biri mi var takibe alalım de hele...

0BeğenmedimŞikayet

Tuncayxx ()

Eline emeğine sağlık abi takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Ben bilmem dostum :) anlamam bu işlerden , ustalar sayesinde bizde yönümüzü görüyoruz . İnşallah başımızdan eksik olmazlar :)

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Eline sağlık hocam, hemencecik görünüp kaçıyorsun bana da öğret şu ince işleri, sağ olasın, sen olmasan şimdi arkasından bakıyor olacaktık sitenin % 90' lık kısmı gibi satıp. )))

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Rica ederim dikkatimi çekti paylaştım belki işe yarar.

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Abi emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum