Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:21:23
EUR 34.8238 01:21:23
USD 32.3379 01:21:23
ALTIN ONS $2301.8900 01:21:23

Grafiği gönderen: super_conqueror

ETERYUM riskli bölgeler.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş1515 ()

Lunc alım yerimi abi düşebilir dedin düştü :))

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İşte bunları yazınca 3 yada 5 dolar la işlem yapıyor diye dalga gecen tipler oluyur neyse kardeşim dikkat et denersen ufak miktar dene
Benim kaybedecek param yok parası fazla olanlar istediği gibi alıp satsın yaşadığım sıkıntıları anlatmaya çalışıyorum malesef forum gerçekten can sıkıcı ekipler ve grup üyeleri ile dolu

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Futureste yapıyorum 12 adet dibe alış yazıyorum tabi 3 yada 5 dolar ile
Hepsini alıp bazen patlatıyor
Elde nakit varsa yükseliş yada düşüşe giriyorum
Taktik fazla fakat karşı taraf acımasız)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Olur tabiki alttan ufak miktar emir girilir hatta zincir emir yaparsın stop ve alttan alış yukarıda rakamdan satış filan
Hem parani korur ve. Belirledigin rakamda stop yaparsın hemde yükseliş yazıp artarsa kar cebe olur

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bencede bilmez :) kimin idolu o bende bilmiyorum zaten
Forsabinansa sor o zaman o bilir yada yağ salca grubu üyelerine onlar usta bu işlerde biz ne anlarız zaten
Şahmeran da iyi şaka bi tarafa
Atom longlamis idolum
Spotta 12.90 aşağısı olmadıkça 15 civarı gideri var
Stoplara dikkat
Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kaos ortamı severler onlara fazla kafa yorma kaldıraç futures işlemlerine hiç girme bence spotta sağlam coinleri stoplu dipte alıp kar cebe yapmadıkça bu piyasada para kazanmak zor roketci idolüm iyidir spotta ona sorabilirsin
Dikkatimi çeken ens ve gala var şimdilik spot için ada atom avax olabilir xrp olabilir diplerde bulup yükselişte kar cebe yapılabilirsen ne ala

0BeğenmedimŞikayet

Cokuzakdogulu ()

Unfiyi biliyor sordugun kişi... Hep short giriyordu gerçi eger düze çıkmışsa cevap verir...

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Gtc 5 dk da 1.92 ve 1.89 aşağısı dikkat edin ordan inerse aşağısı 1.66 olabilir
2.02 ve 2.10 uzeri kalırsa 2.20 ve 2 36 ya artabilir
Kritik rakam 1.89 dan iniş yapıp artmazsa ona dikkat edin
Btc 20500 aşağısı yapmadıkça sıkıntı olmaz gibi şimdilik inerse onzaman düşüşler gelebilir

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Hocam gtc ye bakar mısınız 2,15 den elimde kaldı daha da zarar etmemek için nereye stop koyayım

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc de derken btcturk te mi
Btcusdtperp olarak bizance de mevcut hatta busdlisi bilem var 3 er dolar lık alıyorum ben hep :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Selda hocam zaten kriptolarda her gün benzer olaylar oluyor 8 Kasım derler fed derler her şeyi söylerler dün atak yapan artan coinler bu gün dip yapıyor
Uyuyan alcoinler biz burdayız dedi ve artıp indi binlerce altcoin var arada bul kolaysa )

-1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

8 kasım ay tutulması var. Ötesini konuşmak burada dogru olmaz.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Coinler için satışlar başladı.8 kasıma kadar dikkat.

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ETERYUM final yapmış olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ETERYUM
Son yükseliş mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum