Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 22:02:14
EUR 34.9051 22:02:14
USD 32.4785 22:02:14
ALTIN ONS $2336.8800 22:02:14

Konu: gumuş son durum

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Evet salar. Büyüme rakamlarının pozitif gelmesi dolar endeksine olumlu katkı vereceğinden onslarda aşağı yönlü hareket beklenir. Ayrıca resesyon riskini de ortadan kaldıracağından Fed faiz sürecinin ekmeğine yağ sürer. YTD

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Gayri safi yurt ici hasilami acaba yesil gelirse ons salarmi asagiya

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

euro bölgesinde faiz kararı onslara olumlu yansır. Beklenti ve beklenti üstü dxy dolar endeksini olumsuz etkileyeceğinden onslarda yukarı yönlü hareket beklenir . Ama Avrupa birliği faiz kararından 15 dakika sonra çok önemli bir veri var ki yine onsları baskı Altın da tutabilir. YTD

Acemi_çaylak_06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben sadece teknik yorumluyorum.. faiz yükselirse dolar düşüyordu.. faizler düşünce dolar yükseliyordu sanırım ; ) uzun zamandır dolar her halükarda yavaş yavasda olsa yükseldi için teknik flanda dinlemiyor artık dolara çok kafa takmıyorum.. doları oldu seviyede bırakıp TL ve ons ayağına bakıyorum .. şuanda grafiklere bakıyorum yükselecek gibi duruyor ama göstergeler düşecek gibi duruyor.. şu durumda bir fikir yürütemiyorum.. o yüzden madem birşey yaptınız durumu kendi lehinize çevir meye bakın..

Acemi_çaylak_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_çaylak_06 ()

Hocam yarın ki faiz kararıya dolar çıkar onsları baskılar düşüncesiyle 3de1 dolara geçiş yaptım ama yanlış mı olduki

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

561 üzerinde haftalık kapanış lazim yoksa geri gelir.. TL olarak önü açık direnç yok şuanda.. onsdaki dirençlere bakarak al sat yapmak isteyenler yapabilir..

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Selamlar hocam bir ivme kazandı ama platin devamı için neler takip edelim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Merhabalar hocam

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aleyküm selam faydalı olabiliyorsam ne mutlu

Alparslan13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alparslan13 ()

Slmmm kardeş kıymetli fikirlerini den faydalanmaya çalisiyorumm

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Düşükken niye almadınızki.. şimdi önemli dirence gelmiş geçecek mi gecmeyecek mi belli değil .. ben alırim orta vade beklerim duseede önemli değil diyorsanız alın..

kavuncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aleyküm selam rica ederim

cihangiralperen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sınırda kapatmış hadi bakalım hayırlısı olsun hakkınızda .. platini düşük fiyatta yakalayamadım için gumusteyim dunle bugün 11 düşünce eklemiştim bende..

Nick_fury için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Ona cevap verilmez kendi riskini alacaksın 2 yönlü olarak

0BeğenmedimŞikayet

kavuncu ()

Fıba 562 ye veriyor alsammı pazartesi yılı beklesem

0BeğenmedimŞikayet

kavuncu ()

Fiba 562 ye veriyor alsammı

0BeğenmedimŞikayet

kavuncu ()

Bu fiyattan alınırmı

0BeğenmedimŞikayet

cihangiralperen ()

Slmm kardeşşş. Tşkrler. Yorumlarınzz için

1BeğenmedimŞikayet

Nick_fury ()

Geliyo geliyo 550 lerden geri dönüyo inş bu sefer 561 üzerine yerleşir şuan tam sınırda

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

2 aydır bekliyorum acelem yok gümüş te bir alan oluşursa oraya geçeceğim

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Zamanınız varsa bekleyin .. 561 üzerine yerlesirse 620 kadar çıkma alani oluşur

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Anladım bekletmeye devam o zaman

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben Amerikanin on yillini bilmem 561 üzerine yerlesirse yükseleceğini bilirim , ^? _? ^.. platinde çok düşüş beklemiyorum diye hep söyledim .. yükselen bir üçgen içinde dip hergun yukseliyo tepeye baskı artıyor Aralık daraldı biryere patlar artık yakın zamanda..

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Sizce ABD 10 yıllık larin ve dxy nin bu kadar yüksek olması karşısında platin nin bu duruşu yükselişin başlangıcı sayılır mı

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Teşekkür ederim

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

3 beğenin verildi hocam
İyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bu yanlış paylasım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum