Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0644 04:12:48
EUR 34.6888 04:12:48
USD 32.5683 04:12:48
ALTIN ONS $2389.9500 04:12:48

Grafiği gönderen: celik2119

Bugünü 18.80-18.60 dolar civarı kapatırsa hamile boğa oluyor :)

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüş fonları hakkında bilgim yok maalesef.

Menekşe_menekşe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam tamda dediğiniz yerlerde kapanış yaptı inşallah yarın yükseliş devam eder

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_menekşe ()

Merhaba. gumus fonları hakkında ne düşünüyorsunuz acaba. gram gümüşle kıyaslandığında sizce fon mu tercih edilmeli yoksa bir bankadan gram gümüş mu alinmali.
Mesela ben Gram altın daki banka makasindan dolayı artık altın fonu da almaya başladım Garanti bankasından. ama açıkçası başka bir kişinin de bu konu hakkındaki şahsi fikrini almak istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ayhan81 ()

Ne zaman doğuracak abi bu gümüş islam memiş yılsonuna kadar 20 olur demişti bu yıl hangi yıl onu da söylersen her daim zaten abimizsin seni dinlemedik şimdik sürünüyoruz 20 doğru tabi elde birsey kalırsa.

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

YaHamile boga formasyonunu ccok merak ettim. Bi tecrübe etmek isterim. Baya yakiniz

0BeğenmedimŞikayet

ŞEHİTLER_ÖLMEZ_ ()

Çelik Kardeşim Hayırlı Akşamlar Bist Ucuz Dediğiniz İçin Sormak İstedim Ben Acemiyim Askari Ücretle Çalışan Birisiyim 30,40bin TL Birikimim Var ASELSAN Ereğli Akfen Veya Sizin Önerebileceğiniz Kağıt Varmı Teşekkür Ederim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

BİST geçen sene bedavaydı. Şimdi ucuz. Geçen sene ederinin beşte birine satıyorlardı. Şimdi ederinin üçte birine satıyorlar :)

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hala mı ucuz hocam. Epey yol katetti ama. Benim portfoyum baya geniş olacak galiba 20 den fazla hisse var sermayesi düşük karlılığı yüksek

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi yine nokta atışı yaptın.
18.60 Altın a doğru emin adımlarla gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Günlük kapanışa göre yorum yapabiliriz. Yarın sabah bakalım.

Sümeyra_81 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yıl sonu hedefimiz en az 13 tl idi. Bir ara yükselmesi gerekiyor artık :)

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bist çok ucuz. Uzun vade düşünüyorsanız biraz bist olsun.

omer1001 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok iptal değil. Yandaki kırmızının gövdesinin içinde kalması gerek. Kırmızı yeşile hamile :)

EDEP_ve_VEFA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bu gün kapanisimi yoksa 4 saatlikler mi

0BeğenmedimŞikayet

omer1001 ()

Çelik Bey, birikimimi 3 parçaya böldüm, bir kısmı KKM de (kısa vade ihtiyacım oluşabilir, bundan dolayı 3 er aylık çevir meyi planlıyorum), diğer kısmını coin için ayırdım usd t olarak duruyor dönüş emareleri olduğunda uzun vadeli coin alımı yapacağım, son parçası konusunda sizin görüşünüzü rica edeceğim; gümüş ve bist arasındayım her ikisini de uzun vade olarak düşünüyorum. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

EDEP_ve_VEFA ()

Hayırlı günler, hocam 18.80 üstü kapatırsa iptal mi ? Selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydaaa ()

Hamile boğanın nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yükseliş demek :)

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

o zaman şenlik başlar hocam buralarda

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Bu e demek çelik bey

0BeğenmedimŞikayet

Kasım_ ()

Hocam hamile boğa anlamıyoruz 23 ons bu sene gelir mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum