Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:52:46
EUR 34.9839 17:52:46
USD 32.2051 17:52:46
ALTIN ONS $2414.8350 17:52:46

Konu: Gram

Olumsuz bir görüntü var grafiklerde benim gördüğüm kadarıyla. Ons trend Altın a sarktı tekrar. Şahsen 1030 da satmadığıma pişman oldum, gerçi ben 974 te giriş yapmıştım düşüşte ekleme yapıyorum ancak yinede 1030 da arkadaşlara satmak isteyen satsın ben bekleyecem dedim fiyat veriler ile beklediğim seviyenin daha altına sarktı, çıkmış olsam yine aynı fiyattan alım yapabilirdim onun için pişman oldum. Neyse hayırlısı zarar yok kârdan zarar var şuanlık. Muhtemelen sarkma devam edecek ve alttan ekleme yapıp ortalama düşürecem öyle gözüküyor. İyi tatiller arkadaşlar...

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah...

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Baş tacısın abim

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah sağolasın kardeşim.

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__AVK__ ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim abim

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Alt yorum yutan ayı iş başında, yuta yuta gidiyor malesef!

0BeğenmedimŞikayet

Nahnü ()

Kesinlikle… nasipten öte yol yok… :)
Size de hayırlı akşamlar…

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim buna bakmak için yıl- dız almana gerek yoktu normaldede bakabilirdin :) neyse ilk başladığında herşey zordur ama zamanla alışırsın. Şunu asla unutma! Zor deyip sabırsız olursan hiçbirşey öğrenemezsin! Her iş böyledir bana göre. Erken karar verme zamanla kolay gelir inşallah. Netten eğitim videolarınıda izle tamam.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kapanışlara, rsi, macd ve mumlara bakılırsa benim gördüğüm gelme ihtimali yüksek ama tabi bu bizim görebildiğimiz yani yanılma payımızda olabilir. Ons trend Altın a indi tekrar, toparlayamaz ise daha altlara dahi inmesini bekliyorum ben şahsen. Bekleyip göreceğiz bakalım sonuçları?

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çaktırma bende telden giriyorum :) pc den de olur telden de fark etmiyor kardeşim. Alışırsın ama grafik bakacam diye işinide aksatma, bağımlılık yapıyor çok ta zaman harcama bence. Vakit oldukça bak araştır öğrenmeye çalış, öğrenmek iyidir bizde ilk başladık hiçbirşey bilmiyorduk zamanla biraz birşeyler öğrendik hala uğraşıyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

960 gelir miki

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Doğru anladınız sarkma devam eder düşüncesindeyim. Ben sarkma bekliyordum zaten ancak bu benimde tahmin ettiğim seviyenin Altın da oldu. Ben 1004 yada 995 ler son olur diye tahmin ettim ve oyüzden 1030 da çıkış yapmadım ama yapacak olanlarada sarkma olacak isteyen çıksın dedim bilen bilir. Bukadar sarkma olacağını bilsem bende çıkar alttan tekrar girerdim :( nasip yapacak birşey yok. Yaptığımız kâr gitti olan bu. Düşerse zaten daha öncede bekledim 960-94x lerde ekleme yaparım, nasip ne ise o olur. Hayırlı akşamlar...

Nahnü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teknik grafik yazan yerden gir sol üst köşeden hangi grafiğe bakacaksan oraya ismini yaz. Yavaş yavaş sende gireceksin bu işe öyle anlıyorum :) kardeşim vakit oldukça bakarsın, öğrenmek iyidir yavaş yavaş başla gerisi gelir inşallah. Sormak istediğin birşey olursa sor, elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz. Şimdiden kolay gelsin kardeşim.

2BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Estağfurullah kardeşim üstad falan değiliz elimizden geldiği kadar grafiklerde gördüğümüzü paylaşıyoruz okadar. Ben şuan böyle bir atak yapacak gram göremiyorum grafiklerde, ancak piyasa bu ne olacağı belli olmaz. Grafikler bana göre şuan hafif çıkışlar olsada geri sarkma devam eder diyor. Sarkma olacağını ben 1030 da söyledim zaten ancak bukadar olacağını bende tahmin etmedim bunuda belirteyim. Beni takip edenler bunu bilirler zaten. Satmak istetenlere 1030 da satın sarkma yapacak ancak 1000 civarından geri döner dedim ancak veriler ile birlikte derinleşti. Neyse sonuçta 1030 da satanlar kârlı çıktılar :) ben şahsen sarkma devam ettikçe alım yapacam bunu daha öncede yazdım benim için sorun yok nakit var ekleme için. Hayırlı akşamlar...

Bilge_adam34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nahnü ()

Ben satmıştım… ortalama düşüreceğim dediğinize göre 974 altını bekliyorsunuz, doğru mu anladım?

Ben de 997 lerde tekrar giriş yaptım, düşerse almaya devam, çıkarsa nasip :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Yıldızın hayırlı olsun.. buda benim yeni kullanicim. adim.

1BeğenmedimŞikayet

Bilge_adam34 ()

Kerim üstat dolar da dünya bazlı gevşeme olursa? gram hızlı atak mi yapar? seviyelimi? böyle bir konum olursa gram açıklamanız var mi?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim Bilal kardeşim. Bu arada yıl- dızın hayırlı olsun... :) güzel yerlerde değerlendir inşallah...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlısı kardeş, takibe devam...

Fireman_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum