Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 09:56:59
EUR 34.8631 09:56:59
USD 32.4730 09:56:59
ALTIN ONS $2328.4850 09:56:59

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

yukseklik şimdilik belli olmaz. net değil.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Aleyküm Selam. xxbirzamanlarxx hocamıza ilettim. Engeli kaldirmanizi istediğinizi.

__AVK__ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

aleyküm selam. tamam. bol kazançlar.18,00-17,90 civarı tekrar geleceğini, sonrasında yukarı döneceğini düşünüyorum. burdan yukarı giderse tekrar dönüp dönmeyeceği meçhul olarak gider. kafa karıştırır stresli olur. düşsün sonra yukarı gitsin rahat olalım.

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam selamün aleyküm. Gordum yazdıklarınızı . Sizi takibe devam. Hayirlisi bakalım. Nasipte ne varsa o olur. Siz yorumlarınızı esirgemeyin bizden karda bizim zararda siz tahminde bulunuyorsunuz kararı biz veriyoruz.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gördüm onu.. sende saolasın.. bekleyip beklememekte karar senin. görebildiğim net bir şey yok.. formasyonu bitirip ufak düzeltmelerle yeni bir kılıfa sokuyorlar.. bu şekilde nereye kadar gider bilemiyorum. günlükte hiç kırmızı mum yok. 4 saatlik en büyük zaman dilimi olarak görebiliyorum ondada dediğim gibi net bir şey yok..

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam ben bu msj ıniza cevap verdim ama düşmemiş herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam ben biraz gümüş artırdık zaten size karşı da kesinlikle ters bı düşüncem yok canınız sağolsun bekleriz biraz biraz daha alma şansım var ben bekliyeyim o zaman - ))

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ben çok fazla düşüş beklemiyorum. diğer arkadaşlarda bu vesileyle belki görürler.. gümüş ons 17,30 beklentim vardı defalarca yazmıştım. günlükte grafik kılıfına uydurulmuş görünsede haftalıkta uygun değildi.. ancak şimdide aylık mumlarda bir tane yeşil mum kapattı.. normalde artık 17,50 altı düzeltme yapmadan beklemem.. zaten 18 bekliyordum (18 yuvarlama rakamdı 17,90 en az görmeli).. rasyo biraz daha yukarı yapacak gibi belki 91,50 belki 92,2 net değil.. Altın ons bu seviyede kalırsa gümüş ons 17,90 gibi olur. altın onsta düşerse veya rasyo 92,2 civarına giderse tahmini gümüş ons 17,30 da gelebilir..18 rakamını bekliyorduk biliyorsunuz ancak yukarı düzeltme yapar düşündüm. 3 krş kazanalım dedik terse düşürdüler.. (( kimseye al demedim ama yinede sebep olduysam gerçekten üzgünüm.. dün bir arkadaş neden rakam vermiyorsunuz , usta vermeli vs. diyor. verincede böyle oluyor.. sonuçta mahçup oluyorsun.. ((. hakkımda kötü düşünmediğinizi sanıyorum ama ben kuruntumu derler işte ondan oluyor.. )) kazancınız bol bereketli olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Kapanışı kaç yaparsak olumlu

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam ben biraz daha aldım biraz daha var bakam

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayır çıkmadım .. bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam sizde almıştıniz çıktınız mı

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

olabilir..)

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Tm hocam. Ravza hanım almadı ondan oldu bütün bunlar:)))

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

18,30-20 aralığı. olabilir. sonrasında 17,9 tekrar gelebilir.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

günlükte. yeşil mum kapanışı.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

saatliklerde biraz yukselsin. ama öyle hemen çıkıp düşmez. sanıyorum. yeşil 1-2 tane yeşil mum bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam parite yükseliyor. Bu 18.50 ye düşüş fake gibi geldi. 18.55 den bir parça daha aldım bende. su an %75 gumusteyim. Satış yapacağınız zaman bilgi verirseniz sevinirim. Buradan tahmini tepki nerelere kadar olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

rakam belli değil zaten şekil olarak. göstermek için çizdim.

0BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Rakamlarda görünseydi iyi olurdu:)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@Peyzajcı alt yorum etiketlemeyi unuttum.(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum