Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 19:21:24
EUR 34.7868 19:21:24
USD 32.3802 19:21:24
ALTIN ONS $2342.7300 19:21:24

Grafiği gönderen: Aztoler3954

Aztoler3954 ()
Ons
ONS SON DURUM

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

hemen , şimdi, birazdan, her an!

DavutDavut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

kacta anlastiniz
aziz. beyle
davut bey

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Mesala kaçgün içinde bekliyorsun?

Aztoler3954 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

Çok sabirsiszsin.. )))

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Kendim ons rakamlari 1400 1200 1000 leri bekleyenlerden değilim. bakalim kim üzülecek bu kendim için beklenti kimseye değil ytd

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Aziz abi senin düşüş nerede kaldı. Ons bi oyun oynamasın sonra ytd :))

0BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

1200 un altı afakıdır.. bılınmez... )) tsk ederım. eyw.

Linemaint için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Linemaint ()

Hocam 1400 bekliyorum ben grafik paylaştım aylar önceden :) ancak sizin grafikleri de inceledim birçoğuna katılmakla beraber 600 küsür e düşeceğini öngördüğünüz grafiğe katılmıyorum. Onun dışındaki çalışmalarınız güzel

0BeğenmedimŞikayet

Malice_d ()

Hocam sadece alkış istiyorsun anlasilan. Ne yazikki benim gordugum bu gozuken bu. Yoksa seni tanimam etmem bilmem. Sadece gözüme çarptı dikkat çekiyor. Sen engelle eğer doğru söylemeyi kaldıramıyorsan hocam

-1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

1750 yı vurmaz vursa ıdı bir oncekı tepkımelerını ezer gecerdı.. ben beklentmı yazıyorum.. gorduklerimi gormeyenler için sıtede paylaşıyorum.. gormemişim etmemişim demem.. zaten benden başka kımse 1400 falan beklemıyor sen beni kendi halıme bırak boş ver ılgılenmede benle ve hatta englelle olsun bıtsın..

Malice_d için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Malice_d ()

Hocam 1750 yi vursak bu grafiği yukarı çizip bu seferde daha nasıl anlatayım diyeceksin. İzliyorum bir süredir kusura bakma tutarlı değilsin. Enflasyon verisi iyi gelse ve Altın yürüse alım yapmış olacaksın. Kötü gelse demiştim. Bu benim izlenimim ciddiye alinmak istiyorsan bence daha tutarlı durmak gerek. Ego tatminiyse sadece böyle devam.

1BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Yok bende idda etmek gibi bir tavır yok. sadece grafikte bu rakkamlar gelebileceğini gördum ve analiz yapmış oldum. rakamlar belli 1688 1698 1703 1711 belki üzeri olur olmaz bakacaz buraları birdaha deneyebilir beklentim öyle abi kesinlik yok olamazda sadece tahmin ytd takip ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Aztoler3954 ()

bak iddialı konuşmak istemıyorum ama 1729 gördü zaten tepkıme yapıldı.. bundan sonra yon aşağıya... ve senın tum saydğın rakamları sırası ıle 1729 a gıderken saatlık grafiğe bak gördük sende görebılırsın.. transit gitmedi 1729 a. dediğin rakmaları gördu gevşedi ve yıne devam etti...

0BeğenmedimŞikayet

DavutDavut ()

Grafikte öncelik 169* yada 171* gözüküyor. tabiki tahmidir abi ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum