Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:33:44
EUR 34.7748 21:33:44
USD 32.4684 21:33:44
ALTIN ONS $2337.9850 21:33:44

Konu: GBP / TRY 1G Destek ve Dirençler - Güncel

⭐⭐LoRdLy ()
Sterlin
***1 Hafta Önce Paylaşılan Grafik

***Güncel Grafik

***Her iki grafikten de anlaşılacağı üzere izlenimde herhangi bir değişiklik yok. Destek ve dirençlerle yol haritası üzerinde bozulmadan ilerliyor. Şimdilik telaşa gerek yok ancak bu hafta Çarşamba günü Fed saat 21:00 dan sonra toplantı tutanaklarını açıklayacak. Bu hususu takip ediyoruz. Bir de diğer önemli husus dolar endeksinin tutumunu takip etmek zorundayız. Bu arada Dünya Bankası ve IMF'nin olağan sonbahar toplantısı bugün ABD'nin başkenti Washington'da başlıyor. 16 Ekime kadar toplantı devam edecek. Toplantının ana gündem konusu çoklu kriz ortamı. Herkese bol kazançlar.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Üzgünüm. Herhangi bir bilgim yok.

KISMETM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Simdi giremiyorum hic denemedim suan fiba kullanıyorum dolar ve avro ile alınıyordu ben giriş seklini söyledim ama hesap olarak kullaniliyormu bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Ne yapalım başka şekli yokmu bunu almanın görünmüyor sl deyince gbp çıkmıyor

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Dostum alınmıyor çıkmıyor al da görünmüyor gbp

0BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

Yok dostum giriyorum ama al da gbp çıkmıyor tl euro ve dolar çıkıyor kurlarda da gbp gümüş yok sanırım alınmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Gumus ala girin oradan hesaplara girip gbp seçin

0BeğenmedimŞikayet

KISMETM ()

sterlin ile kuveytte gümüş alabilirmiyim hesabımda gbp var al deyince görünmüyor yardım

LoRdLy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Teşekkürler hocam hayırlı geceler dilerim

Executive için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Bu ay yokmu hocam ins cikar terste yiz

1BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Rica ederim bol kazançlar.

Executive için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

03 Kasım 2022 Perşembe günü saat 15: 00- İngiltere Merkez Bankası(BoE), "Faiz Kararı", "Para Politikası Toplantı Tutanakları" ve "Para Politikalarını açıklayacak.

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Executive ()

Emeklerinize sağlık. Bende yeniden alım fırsatları vereceğini ve geleceğinin çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Hocan gbp faiz kararı ayın kaçı hocam

1BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Artikk grafik çalışsın hocam yarın verilerle güzel şeyler yapsınlar da İngiltere artık bbirseyler yapmalı dönsün kısa zamanda 22 lere insallah

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Benim zaten maliyetin 21.60 din 2 ay önce aldım abi mecbur bekliyorum yani yarın İngiltere verileri varmış ona bakicamm sonra Perşembe Fed tutanakları bunları görmemiz lazim

1BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Görüntü öyle görünüyor ancak dxy den beklediğimiz düşüşler gelmezse biz de bekleneni alamayız. Temkinli olun lütfen. Ful işlem yapmaktan sakının.

Genzo34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Anladimm hocamm zaten ciziminiz de bu bölgeden sağlam destek alıp döneceğini söylemiştiniz şuan alım fırsatları veriyor dolar endeksi düzeltme yapması gerekli şuan 113

2BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Bu noktada ciddi destek buldu ancak dolar endeksi riski artıyor. Benim çiziminde bu bölgeden tepki geleceğini öngörmüştüm. Sıkı takip eden için alım fırsatları vermeye devam ediyor. @Genzo34

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Rica ederim bol kazancınız olsun.

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Elinize sağlık değerli hocam

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

20.50 den döner mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Abiii dolar a parite yapim mi sence biraz daha bekliyim mi 20 Ekim'de MB puan indirimi yapicak dolar. a yansır bu sterlin go dusser mi dahabda sence 27 Ekim'de de euro faiz artışı var nasıl pozisyon almaliyim

0BeğenmedimŞikayet

LoRdLy ()

Rica ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Elinize sağlık teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Günaydın hocam düşüş devammi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum