Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:22:56
EUR 34.9839 05:22:56
USD 32.2051 05:22:56
ALTIN ONS $2414.8350 05:22:56

Konu: maalt

265 ustu kapanista maalt cildirir gibi ; )) keske 249da alsaymisim kismet 249 alti maliyetlileri uzmez zannediyorum 249 almadik 265 uzeri dusunebilirim ilk goz agrimi : ))

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Arthur0 ()

Kac noktalarından girilir sayasa hocam

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

katilirim donemsellik olarak ttrak onde hem ucuz hem de hafif ticari araclar icin durum pek ic acici degil artik sehirler arasi yolculugumuz turktraktorleri ile : )) o bile milyona yaklasmis yahu nolacak bilmem bu isin sonu

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Ttrak mukemmel sektorunde bende de var az gecen irdelemistik temelini sektor lideri mi ttrak mi froto mu dersen ben su an ttral derim anlik konuşuyorum uzunda is degisebilir.

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

bilmem bana pahali geliyo o sektorun en ucuzu ttrak bence kacirdim goz gore gore o ayri tabi : ))

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

cusan tlman takip listemde varlar abi tlman yukselen ucgen hedefi gecen hafta soyledik bi onay alsin 44.96dan ondan sonra ; ) guzel kagitlar varda endeks duzeltmesi herseyi berbat edermi bilmiyorum : )) cusani erken biraktim onu hic demiyeydin eyiydi : ((

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Asuzudaki kâri kimsede yok ama 15 lerden taşıyor 0 da var::) ben de inanmıyorum o ayri konu:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

: ))) asuzu 500 ? ttrak desen anlarim diyim selam soyle dostlarina ;)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Bir de gecen hafta cusan, tlmn, tuclk demisti bana da cok ilgilenemedim. Tlmna cok vurgu yapmisti bak bakalim gorunen birsey varmi ustadim @Kupa_Beyi42

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Yok endekse duzeltme gelecek diyordu gecen hafta ama ne zaman bu hafta olur mu gorecegiz ondan sonra sayas atacam diyor uzunda. Asuzuya da 500 hedef veriyor bakalim bir batsa dalgami gecerim aramizda şamata cok yapiyoruz espirisine takiliyorum ona:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

sayasin duzeltmesi mi endeksin mi abi? senin bu ahbaplarla beni de tanistirsan ya kagidin ortasindan dalmasak ;)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Haa sayas mutlaka takip et hatta uzunculardan bir abim. duzeltmeden sonra uzun sepetime sayas alacam diyordu gormus birseyler demek ki. Kap atti onlar dikkatini cekmis sanirim yatirimlari

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

senin bu derhl takip listeme aldim ustadim birde yarin sayas deneyebilirim

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Uzuna kagit atarsan hocam takip de etmezsin o tıkir tikir calisir bak conseye attik bekliyoruz aslinda vaktim olursa yarib al sat da yaparim ileri geri yapacak sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

: )) abiii o kadar uzaga gitmene gerek yok ben sana gunlukte canak canaginda retestini gostereyim dicem ama sen zaten gormussundur ; ) niye yarindan sonra yarin 4.10 degsin ondan sonra dimi ; ) 4.10 uzeri pozitif abi evet canak hedefi 5.06 trend fibo 1.618 de zaten 5.07 diyo ;)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Derhl de haftalikta cok guzel. bir kahve fincan sapi var degilmi hocam yarindan sonra izle mutlaka

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Klasik 3 tavandan sonra gevşetiyorlar cok kagidi yatay surup yine devamsa. ediyor etmiyorsa zaten surunuyor asagi dogru

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

mantikli neden olmasin dimi ; ) merdivenleri agir agir cikmaktansa 3 solukta cikmak ;)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Sabirsizim biraz aciklamicaktim ama bir ipucu soyliyim ayces ve maaltin 3 tane tavani 1 yil gordukleri tepe noktasina denk geliyor cokciddi direncleri yani. yalniz 3. Tavani yaptirmazlar klasik daha once cok oldu oradan doner bizim de tabii orada planimiz olacak yeterki gelsin @Kupa_Beyi42

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

tamam abi habersiz birakma bu kardesinide ozledim maalt li gunlerimizi ; ) o zamalar caylaktik simdi kalfa sayiliriz usta olmasakta : ) bu sefer hakkimdan gelemez zannediyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Oo severim. )))

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Abi ne demistik endeks tepedeyken maalt kalkacak oyle de oldu. Carsamba endeksin durumuna gore planım var hafta bir açılsın konusuruz

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Kaymakli kadayif hem de::) cok severim

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hafta sonu tatlı ikramı oldu bu)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

rsi vaziyet oyle diyo abi endeks geri gelecekse maalt candir ;)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

249 yaz ayi gecemedigi direncti onu kirdi 258 de eylul ayi gecemedigi direncti onu da pazartesi kirmasi muhtemel kisaca ozetleyelim 220,265 arasi toplanma bölgesi ustu yakalayamazsin benim yorumum budur. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Ustadim fena gidecek gibi bu sefer haftaya konusuruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum