Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 09:45:11
EUR 34.6907 09:45:11
USD 32.3937 09:45:11
ALTIN ONS $2320.9250 09:45:11

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Tek gunluk atiyorum ya tutarsa arkadaslar ytd

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Anladım hocam bende cesaret edip alamadım bakalım
Aksa bi gelsin oralara yapışcaz inşallah :)

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

onu bilemem fatih ustadim onu bilecek kadar tombul degilim ben destek yada direncleri cizerim gerisine amcalar karar verir aksami bekleyip gorecegiz 1 ve 2 saatte sanki yorgun 4 saat ve gunlukte olumsuz bi durum yok gorunuyo uzerinde kapatirsa devam korkudan kagit alip tutamiyorum ya : )) gunde 4-6 arasi kar gordum mu gonder dusukken almak stres etmiyo adami bi de tutturdun mu al sat tasimaktan daha iyi sanki biraz yorucu takip istiyo iste : )) tuprs uluun tire kaldi elimde baya temizledim tirenin maliyeti yakin olsa da yarinda 21.36 uzerinde 22.3250 civarini deneriz diye dusundugumden tuttum tuprs ve uluun maliyetlerim iyi onlar beklesin : )) aksa 66-68 araliginda hatirlatan olursa tekrar yapisiriz bu sefer 79 hedefli ;)

Fathhshn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

estagfurullah hocam helali hos olsun bereketli kazanclar dilerim

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Hocam endeks bugn 3545 in üstünde kapatır mı bi fikrin tahminin var mı

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim hocam sizide cok yoruyorum hakkınızı helal edin.

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

76 oldugunda sizi uyarmistim ederinde diye 65 destegi beklerim demistim. yukselen trendini bozunca 65 geldi tutundu tekrar yukari yapti dususun onayi olabilir yeni alim yapacaklar 76 gecilmeden almamali da demistim. yukari hareketi de 73te kaldi o zaman tekrar yazdim tmsn takibimden cikti diye simdi tekrar 65 tutunmaya calisiyo trend destegi de 72de tutunamazsa 52.5 hedefi olabilir malesef 60a fitil atmis zaten doldurmak isteyebilir : ( ha 65 tutunup 76 gecilirse o zaman is baska bu sefer bayrak filama formasyon hedefi olusur onu o zaman konusalim 65 son kale ve 2. kez zorlaniyo ya ikili dip yapacak ya asagi kiracak bu teknik durumu.
temel olarak 9 aylik gelince fikrimi soylim 480 milyon uzeri yazarsa yola kaldigi yerden devam eder zannediyorum bilanco onemli hocam alim gucu zayifladi ne kadar satis yaptigina bakmak lazim o yuzden su olur diyemem kendi takip listemi de yeniden cek edecegim bozulma olanlari ayiklamak icin vakit ttrak vakti yalniz bunu diyebilir oranin en ucuzu suan ttrak geri gelsede bu sefer iskalamasam bari : ))

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Tmm anladım hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hayir dogru yazdim supriz tavanim olabilirdi iyi acmadi zaten elendi uluun diger listedeydi o da vardi hocam

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam sene sonu için tmsn nasıl olur fikrinizi bilmek isterim.

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam listenin ilk sırasında uluse var. uluun yazacakken uluse yazmış olabilirmisiniz acaba çünkü, uluse iyi açmadı

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Bugun icin mi bunlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Yeo da ayrılma vakti derken satışmı kasteddiniz.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Merhabalar hocam yeotek 32 sonrası geri dönüş mü var

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ha birde Alcar eklenebilir bu listeye 380/82 destek kirilmazsa 408/12 hedef olabilir %6

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum