Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 09:14:54
EUR 34.9060 09:14:54
USD 32.4705 09:14:54
ALTIN ONS $2331.7750 09:14:54

Konu: Gümüş ons Benzerlik

%100 değil ama %95 desek yanlış olmaz.
Bir anlam ifade eder mi diye düşünmeden edemiyor insan.ytd

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Her işin bir tekniği var bu işin tekniği de bu bilimsellik diyelim ama unutmayalım bilim yanılmaya her zaman müsaittir oyuz den ustalardan %100 bir sonuç beklemeyin veya analizcilerden bu dil birazda bunun için gerekli .. kısa al satlar için bu adamlar çok önemli bence ve bu ürünleri gelecekte ne beklediğini uzun vade de nerelerden geçeceğini yine bu insanlar belirliyor ne ile yine teknikle bizde o saye de büyük resmî görüyoruz ona göre kendi hissiyatımıza göre şekil alıyoruz .. sizi rahatlatayım onlarda ıskalar veya bazen kaçırır renk vermezler ama :) bu işin sırrı sabır 7:20 terste kaldık akıllanmak 6 ay aldı :)

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Günaydınlar iyi tatiller (Y) :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha iyi bence kendi kendine yapabilmek dediğim gibi herkesin bir düsturu vardır. Güzel hafta sonları

Beyoğlu53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Doğrusu dil konusunda aynen size katılıyorum.
Kullanılan o terimleri ve grafikleri anlayan biri zaten bu işi biliyordur.
Anlamayanlara ise pek faydası yok.
Bu sayfalardaki usta arkadaşların daha çok birbirine faydalı olduğunu düşünüyorum.
Aralarında bir dil oluşturmuşlar, biraz eğleniyorlar biraz da bilgi paylaşıyorlar.
Bazen beğeni versem de onlarla yön çizdiğimi söyleyemem.

Beyoğlu53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Yazdım yazdım sildim ne diyim şimdi :)) güzel harikasın öyle diyorsan öyledir yani ama benim dünyam başka ben ustalardan faydalanamam çünkü Dillerini anlamıyorum ben dışardayım dışardan bakıyorum resme benim tarzım biraz başka :)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostlarım bir önceki sefer de sol üstte vardı onu da atmıştım. Çok güzel çalıştı hatta düşen trendleri kırdı dikkat ederseniz belli oluyor ama yükseliş hedefini geri döndü. Bu elmas lar aslında trend dönüşleri için önemli ama bazen trendi devam ettirdiği oluyor, Alt hedefi de mevcut aslında kırmızı çizgiyle. Bir de değişebilir, şimdilik iyi gidiyor yukarı yönlü, değişirse yeni versiyonları da deneriz. Ancak dipte hem obo hem tobo olması çalışmış ve yükseliş devam etme durumunu biraz daha güçlendiriyor. Tabi ters libra da var burada tobo dediğimiz aslında bir Ters libra. Bunu bir ihtimal olarak attım ama bundan daha uzun süredir takip ettiğim başka bir çalışmam var o da güzel gitti ve daha bir kaç farklı senaryo var aklımda hepsini zaman buldukça çiziyorum bazılarını atmıyorum. Bakalım @Beyoğlu53

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

yani ne yapacağı tam belli değilmi dosdum

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Yapıyorsunuz bu sporu tebrik ederim :) ben kesintisiz bi yükseliş anladım bu fotoğraftan yada öyle olmasını istediğimden de olabilir hayırlısı olsun ytd :) (Y)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostlar bu epeydir size anlatmaya çalıştığım Gümüş onsta ki elmastı
Grafik olarak atmadım sayfaya çizen olursa diye ama olmadı ben yine de resmini çekmiştim. Bu tarz formasyonların nedeni obo ile tobo birlikte oluşum yaparsa özelikle daha verimli oluyor yani gümüşte de böyle bir durum oluştu. Neyse şimdilik böyle atayım.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hangisi ? Obo mu ? Ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) senin grafik çalışma ihtimali daha yüksek sanki

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hocam elmasında sahtesini mi yapmış spek

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu burdaki benzerlik diyelim :) ytd.

İçimden öyle geldi ayrıca sahte elmas diye . Ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm makul :) ytd
Ama işte bi benzerlik ihtimal sadeve belki de hiç alakası olmaz spenk sever böyle oyunları

Nayloncuu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Sanki yükselecek gibi Başkan yani bana öyle geliyor elde yarı yarıya mal var bende alım için bekliyorum dün kaçırmışım

Nayloncuu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nayloncuu ()

Bu grafikteki elmas muhabbeti vardi ya:) dedim yapma yanariz :) bir sonraki mum 16 lara gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Pastırma yapmasa da sucuk yapabilir 2 yumurta kırarsa çok da lezzetli olur :))

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın aslında tam olarak yuvarlak içindeki hareketler benzer olursa inişli çıkışlı dalgalardan sonra yükseliş de olabilr. Aslında elmas bir dönüş formasyonu dur trendi tersine dönmesi beklenir genellikle. Ancak her zaman olmuyor bazen trendi kırmayıp tuzak yapıyor üstteki olan gibi. Yine de her benzerlik var olması aynı sonuçları vermeyebilir tabiki izlemek gerekli. Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için :)

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben çizmeyim artık :) demek istediğim anlaşılmış ama çünkü sol üst yuvarlakta vardı elmas. Lakin benzerlik olsa da bu değişmeyeceği anlamı taşımaz tabiki biliyorsunuz. ytd
@Miryaz52

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam cizince bakarız . ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Fed faiz artirmayacam desin para basmaya başlasın varlık alımı yapmaya başlasin olur :)

Bunları yaparken daha çok borca girer dolar değer kaybeder enflasyon katlayarak yükselir göze alır mi ? Bizimkiler gibi hane halkını pastırma yapar mi düşünmeden edemiyor insan :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Öyle dedi zaten ama çizmedi. Çizer:) ben bugün ilk elmasımi çizdim:))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Resmi gorunce asagı yukarı asagı yukarı ne bileyim güzel bir elmas yapacak gibi hissettim :) ytd

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu
bir elmas çizsen nasıl olur acaba ? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Anladım sanırım. Yani sol üstteki ile alttaki arasında benzerlik var ve sonuçta ciddi bir düşüş olmuş bunda da öyle bir düşüş olabilir diyorsunuz tekniğe göre . Doğru mu anlamışım? (bu arada teknikten hiç anlamam ama sizi takip edip birşeyler anlamaya çalışıyorum çok değerli yorumlarınız var .)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sol üstteki daire içinde bir elmas oluşmuştu, şimdi sağ altta da benzer hareket var gibi duruyor Haftalıktaki sinyal de dahil. Beyaz çizgiler aynı uzunlukta. Bu kez biraz daha fazla düşmüş ama gümüş ons. Benzer hareket olacaksa sağ alt hücrede bir elmas saha oluşabilir şeklinde dikkatimi çekti sadece. ytd
Bunlar grafiğe bakarak gördüğüm şeyler sadece bir kesinlik içmermez belki alakası bile yoktur. Utd

Faruk_Y için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_Y ()

Hocam ben birşey anlamadım. Aciklama rica etsem ayıp etmiş olur muyum?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum