Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 14:00:15
EUR 34.9454 14:00:15
USD 32.4885 14:00:15
ALTIN ONS $2327.9500 14:00:15

Konu: Ons

Bizim hedef gelmiş bu arada :)

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Vizyons ()

Yorumunuz için teşekkürler bende öyle düşünüyorum ama buradaki deneyimli üyeler parite den, sepetten söz edince olabilirmi dedim borsa bana göre değil zaten şu an dolar da kalıyorum Altın a inş düşerse dönerim hayırlısı olsun

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Aynen oyle sanada hayirli geceler

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sürekli baskı yapıyorlar böyle bir durumda ons nereye kadar ilerler bilmiyorum. Neyse ilerleyen zamanlarda bakacağız artık ne olacak? Hayırlı geceler...

Yaren02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Artik surundurmese povelin en ufak bir konusmasina bakiyo adam bir atesliycek kelime dese keske

1BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Mutlaka sebebi vardır keske ulasa bilecegimiz bir tuyo verseydi bize oda yok

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim ben bunlardan sadece Altın la ilgileniyorum. Sadece birkaç gün evvel ilk defa euro aldım onuda fazla tutmadım sattım, he biraz erken çıktım ama olsun. Diğerleri ile ilgilenmiyorum ama isterseniz tek değilde 2 veya 3 yatırım aracıyla devam edin gerçi siz bilirsiniz ancak böyle daha mantıklı gibi bence. Tek olarak devam edeceksenizde parçalı alım ile devam ederseniz iyi olur. Tabi bunlar benim şahsi düşüncem siz sordunuz diye söyledim. Saygılar...

Vizyons için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Biraz işim var size dönecem sonra tamam.

Vizyons için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vizyons ()

Kerim bey 100 bin liranız olsa dolar , euro , siterlin, Altın yada parite neyapardınız

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim ben ne görmüş isem onu yazarım, evet hamile ayı var 4saatlik grafikte ve devamındaki mumlar pek hoş gelmedi görüntü gözüme. Neyse takip edeceğiz inşallah hafta başı bakalım. Sen baya balık tuttun galiba :)

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim sağolun. Ben idda etmeyi sevmem, grafikte anlık ne görürsem onu çizip paylaşırım herkes istediği gibi değerlendirmesini kendisi yapar birşey diyemem. Bende olsam herzaman tutmaz tahminler buna dikkat edin ! Yanılma payı hepimizde olur. Birçok defa dediklerimiz çıktı bu doğrudur. Ancak ben şahsen şuna karşıyım, ben ne dersem bu kesin gelecek, bu doğru birşey değil. Yorumunuz için tekrar teşekkür ederim. :) bu arada evet 1661 anlık. Bana göre hafta başı 1640 lara tekrar gelecektir.

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet35_ ()

Sa Altın yükselir mi düşer mi?

1BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Şu an 1661 değilmi birde sizin dediklerinix çiddi ciddi çıkıyor birde iddacı değilsiniz bildim diye yazmıyorsunuz grafiğinizi paylaşıp düşüncenizi yazıyorsunuz kutlarım

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bana göre düşecek hatta düşen trend direncini kıramaz ise dahada alta sarkabilir. Bunu yakın takip ile göreceğiz inşallah. Düşen trend anlık direnç seviyesi 4 saatlik grafikte 1686. 1676-1680 zaten sağlam destek ve direnç görevi görüyor. Yani ons yine geldi zurnanın zırt dediği yere! Burayı kıramaz ise durum sakat bana göre ama zorlayacaktır orası kesin. Kısacası takip etmek gerek çünkü önemli yerlerde dolaşıyor şuan bana göre.

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Ne dersiniz 1640 lara düşermi ons az düşse gene işime gelir

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu hedef o anlık idi şimdiki göstergeler hafif gerileme olabilir diyor. Şimdi tekrar bir grafik atacam inşallah onada bakarsınız. Onsun geldiği yer sağlam direnç noktaları! Yani düşen trend direnci 1686 civarları, 1676-80 sağlam direnç yerleri buraları kırıp üzerinde 4 saatlik kapanışlar alması gerek. Günlük kapanışlarda olumlu devam ederse ozaman çokdaha iyi olacak inşallah ama bunu zaman gosterecek bakalım?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kata üstad iyiydi ya, gidişine üzüldüm! :( yani sebebi vardır elbet ancak gidişi iyi olmadı malesef. İnşallah döner.

1BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Yani artik düşüş beklenmiyo her halde

1BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Bu yorumun guzeldi ahh @kata hocam nerelerdesin insallah geri donersin bilgilerin isimize cok yaradi

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ah kata ahh bu işlerde usta sendin ama gittin :( yanlış yaptın ama vardır elbet bir nedenin. Bu yorumları okuyorsan eğer geri dön bence üstad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum