Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 11:23:27
EUR 37.6173 11:23:27
USD 34.2604 11:23:27
ALTIN ONS $2653.7800 11:23:27

Konu: Altın ons 4 h ters bayrak retest mi? ytd

Altın ons hâlâ tehlikeli sularda yüzüyor! ytd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Periyot gardaşım 44 geldi

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

De gel şunun ipini çöz 70 dönüp duruyor

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Mehmet hocam 18.7 nediyorsun tm mı devam mı

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ağzınıza sağlık
Eğer herkes böyle açık konuşmuş olsaydı
Şimdi millet bu kadar perişan olmazdı

___Hakan__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Rica ederim ne demek.

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Çok aciklayaci olmuş tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Eyvallah ustad hayırlı geceler

6BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Çok zor bir soru. Cevap vermek kanunlara göre yatırım tafsiyesinde bulunuldugundan suç. Ben % 50 dolar da bekliyorum sürekli. % 50 ile gümüşte parçalı işlem yapıyorum. Tatmin edici kar gördüğümde kar yazan parçaları tekrar dolara geçiyorum. Bu Fed baskısı azalmadan yada büyük bir olay olmadığı sürece onsların pek tat vermeyeceğini düşünüyorum. Mesela dün 0.5815 den aldığım iki üç parçayı 0.6035 den yolladım gitti. Kalan % 50 gümüş ile asyayi bekliyorum. Onlar satarsa bende satarım nasıl olsa onlarda kar yazan parça. Dususlerde de alt lardan yavaş yavaş yerine konur. Bu şekilde yapıyorum. ABD de enflasyon düşüş eğilimine girmeden Fed durmayacak faiz artırımına devam edecek görünüyor. Gecen yıl Fed faiz artırmaya başlıcaz dedi gümüş ons 28 $ dan düşüşe başladı geldiği yerlere bak. Tam tersi fed in artık faiz artışına ara veriyoruz dediği anda onslara daha çok ağırlık vercem. Ytd.

4BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gerçek para Altın ve metallerdir! dolar dediğin karşılıksız basılıyor!50 yıllık ilizyon...

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Siz olsanız uzun vadede dolar dami onstami beklerdiniz

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Peki hocam uzun vadede onslardami olalim dolar dami. hangisini arttirmaya çalışalım.

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Abd nin gümüş ons için yapabilme gücü ve imkanı var. Zaten jp morgan tescilli suçlu bu konularda:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Orası kesin:))

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Hocam spek grafikciler sinyali alamasin diye. Kapanislar ile oynuyor olabilirmi.

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Sizede hayırlı geceler.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet aynen öyle... hayırlı geceler
Emtialarda Resmen ayı sezonu yaptılar!

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Hocam işin özeti Fed artık bu kadar faiz artırımı yeter enflasyonda düşmeye başladı bir süre duraklayacagiz sonra enflasyon durumuna göre indirimlerle başlarız demedikten sonra onslar canlanamayacak. Bu enflasyon işi kolay çözülmeyecek belli oluyor. Buda onslarda her türlü kötü senaryoyu akıllara getiriyor. At izinin it izine karıştığı bir dönemdeyiz her türlü hazırlıklı olmaz şart. Olmaz diye düşündüğümüz gümüş ons insinde hadi 19 $ olsun diyorduk sağ olsun 17 $ da gösterdiler:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Altın ons hiç sağlam durmuyor grafiği bakınca genelde olumsuz rakamlar görüyorum! teleffuz etmekten çekinecek kadar kötü! aylık grafiğe baktınız mı hiç ve şuan çalışıyor gibi hedefe giderse ortalık toz duman olurr! Altın ons 1680 üstüne atmadıkça da olumsuz ve o formosyon çalışıyor görüntüsü olacak! grafik aylık olduğu için hemen gelmez tabi,1581 erken gelirse, Marta kadar aşağıda o imkansız görünen rakamlar görülebilir! ytd

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

O aralıklarla olabilir tabi. Yinede bu çıkışın feyk olabileceğinden sanki satış yaptırıp daha aşağılara bakılabilir diye çekiniyorum nedense :)) ABD Ekim enflasyon orani açıklanana kadar yukarı agresif hareket ihtimali zor gibi. Ekim 13 deydi galiba veri o zaman yön daha net anlaşılır sanki hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bir süre 1651-166x arasına sıkışabilir! ytd

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Retest teşhisiniz büyük ihtimalle doğru. Teyidini asyadan alabiliriz. Tabi hiçbir şey garanti değil. Altın ons 1675-1680 üzerine atar ve tutunursa işler değişir. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Bence bu yükseliş İngiltere kararının tepkisi ne kadar sürecek bakalim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum